Strona główna 0_Slider Sławomir i Ostrowska na Dniach Żarowa

Sławomir i Ostrowska na Dniach Żarowa

0

To będą dwa wyjątkowe dni. 24 i 25 maja odbędzie się tegoroczne święto Żarowa. Znani są już pierwsi artyści, którzy wystąpią podczas Dni Żarowa. Będą to Sławomir i Małgorzata Ostrowska.

fot. Sławomir/Facebook

Dni Żarowa tradycyjnie będą miały miejsce w ostatni weekend maja w Parku Miejskim. Cały czas pracujemy nad programem tegorocznego święta Żarowa. Jednak już dziś chcemy uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, kilka szczegółów dotyczących Dni Żarowa – mówi Tomasz Pietrzyk, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Przebojem wdarł się na krajową scenę muzyczną. Nie ma chyba w Polsce osoby, która choć raz nie słyszała przebojów Sławomira. Takie hity jak „Miłość w Zakopanem”, „Aneta” czy „Megiera” usłyszymy w piątek, 24 maja w godzinach wieczornych. Z kolei dzień później w sobotę, 25 maja na scenie przy ulicy Zamkowej wystąpi Małgorzata Ostrowska. Koncert byłej wokalistki zespołu Lombard zaplanowano na godzinę 21.00. Jak zapowiadają przedstawiciele żarowskiego magistratu, podczas święta miasta nie zabraknie też licznych atrakcji dla całych rodzin.

/UM Żarów, opr. mn/

Poprzedni artykułMocna obsada Memoriału Piłkarskiego im. Grzegorza Solarza
Następny artykułZUS skontrolował zwolnienia. „Chorzy” muszą oddać prawie 1,7 miliona złotych