Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

0

Na chodnikach, na przejściach dla pieszych, na kopertach dla niepełnosprawnych. W walce o dogodne miejsce parkingowe niektórzy kierowcy potrafią zapomnieć, że nie są na świecie sami. Jak co tydzień, część z nich uchwycili na zdjęciach czytelnicy Swidnica24.pl.

Świdnica, ulica ks. Jadwigi:

Świdnica, ulica Henryka Brodatego:

Świdnica, ulica Długa:

Świdnica, ulica Franciszkańska:

Świdnica, ulica Główna:

Świdnica, ulica Grodzka:

Świdnica, ulica Łukasińskiego:

Świdnica, pl. Grunwaldzki:

Świdnica, ulica Riedla:

Strzegom, Rynek:

Świdnica, ulica Wróblewskiego:

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected] 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. mn/

Poprzedni artykułWstęp na basen kryty coraz droższy. Radni pytają o przyczynę
Następny artykułŁamigłówki im niestraszne