Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

10

Zastawione chodniki, wjazdy i wewnętrzne drogi na parkingach. Kolejny tydzień przynosi kolejne przykłady do galerii “mistrzów parkowania. Zdjęcia nadesłane przez czytelników zostały wykonane w Świdnicy.

Ul. Budowlana:

Ul. Francuska: Ul. Pańska:

Ul. Prądzyńskiego:

Ul. Strzegomska: Ul. Wyszyńskiego:Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  strazmiejska@sm.swidnica.pl 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem kontakt@swidnica24.pl. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/asz/

 • anioł

  A gdzie STRAŻ MIEJSKA oni są niewidomi!!!!!!!!!!!!!!!

  • maniek98hl

   Wiecznie w akcji, takie mają branie..

   • Jaro

    A gdzie POLICJA? Oni także niewidomi i wiecznie w akcji, bo takie mają branie?

    • maniek98hl

     To pytanie nie do mnie, nie pracuję w tych służbach 😉 moja odpowiedź była oczywiście ironiczna, kiedyś próbowałem zasięgnąć pomocy straży miejskiej, ale niestety po 2-3h to temat jest z reguły nieaktualny.

     • Jaro

      Analogicznie mogę napisać o policji. Tylko tej formacji błędy jakoś częściej się wybacza.

     • maniek98hl

      Oczywiście, tylko parkowaniem powinna zajmować się straż miejska. Jeżeli chodzi o policję to też miałem okazję odczuć ich działanie albo bardziej brak..na dk35 szczyl zajechał mi drogę i wysiadł z auta celując do mojej rodziny (żona i pół roczny syn) z broni. Oczywiście nikt go nawet nie zatrzymał, ponieważ nikogo nie zastrzelił..wiedzieli gdzie jedzie i był za nami kierowca, który wszystko widział, oczywiście dostali numer rejestracyjny świadka jak i tego osobnika, wraz z dokładnym opisem auta. Dlaczego wysiadł z bronią? Ponieważ wyprzedziłem go, zgodnie z przepisami żeby nie było.

 • Polak

  To prawda kierowca navary chyba trochę przesadził .

  • variete

   Chyba? Zdecydowanie ma coś nie tak pod pokrywą.

 • Grzesiek

  Inwalida umysłowy, ot cała tajemnica 🙂

 • Siostra Bernadetka

  To popularne zachowanie. Spotykane też na Komunardów. Jak stoją tak skosem to chyba że niby śpieszyli się bardzo i są na “zaraz wracam” więc wcale nie zajmują miejsca dla inwalidy 😆