Strona główna 0_Slider Koszykarscy kibice znów mogli cieszyć się z wygranej

Koszykarscy kibice znów mogli cieszyć się z wygranej [FOTO]

0

Do ośmiu wygranych zwycięską serię na swoim parkiecie przedłużyli koszykarze IgnerHome Polonii Świdnica. Podopieczni Pawła Domaradzkiego wciąż są w tym sezonie niepokonani we własnej hali, a tym razem odprawili z kwitkiem Chrobrego XXI Kłodzko!

Spotkanie nie rozpoczęło się po myśli naszego zespołu, który przegrał pierwszą kwartę 12:19. Rywale przez kilka następnych minut utrzymywali kilkupunktowe prowadzenie, ale później do głosu doszli już gospodarze, którzy całkowicie zdominowali przebieg wydarzeń na parkiecie. Kilka efektownych serii punktowych jeszcze przed przerwą pozwoliło na objęcie prowadzenia. Biało-zieloni do szatni schodzili wygrywając 33:27. Po zmianie stron świdniczanie zaczęli budować swoją przewagę, która przed ostatnią ćwiartką wynosiła już 18 punktów (60:42). W czwartej partii miejscowi pewnie trzymali przeciwników na dystans, zwyciężając finalnie 77:61. To dziewiąta wygrana ekipy IgnerHome Polonii Świdnica w tym sezonie. Nasi koszykarze w swoim dorobku mają ponadto sześć wyjazdowych porażek i taki bilans daje im szóste miejsce w tabeli III ligi.

IgnerHome Polonia Świdnica – Chrobry XXI Kłodzko 77:61 (12:19, 21:8, 27:15, 17:19)

/FOTO: Dariusz Nowaczyński/

Poprzedni artykułOrszak Trzech Króli po raz ósmy przeszedł przez Świdnicę [FOTO]