Pierwsze w tym roku Kino Na Szpilkach już dziś o godz. 18.00 w świdnickim CINEMA 3D. Podczas imprezy nie zabraknie pokazów, konkursów i wielu innych atrakcji. Wydarzenie zakończy specjalny, przedpremierowy pokaz trzeciej części kultowej polskiej komedii – „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”.

Pierwsza edycja popularnej imprezy dla pań rozpocznie się od tradycyjnej lampki szampana na holu kina. Przez cały wieczór czeka na uczestniczki wydarzenia mnóstwo zabawy i uśmiechu. Nie zapominamy też, że nowy rok to nowe wyzwania! Aby im sprostać, jak zawsze z pomocą nadciągają partnerzy wydarzenia.
Zdecydowanie przydatne na nadchodzący karnawał będą porady o najnowszych trendy w makijażu za sprawą Studio Lumaki. W dziedzinie fryzur przyda się niewątpliwie rozmowa z Wiatrowską Pracownią Fryzur. A kiedy już dowiemy się, co modne będzie w tym sezonie jeśli chodzi o makijaż i włosy, to o tym jak ważny będzie dobór kosmetyków przypomni pani Jolanta Konarzewska z firmy AVON. Cały wachlarz produktów i usług kosmetycznych zaprezentuje także firma Souvre.
Na pewno większość z nas ma również noworoczne postanowienia związane np. ze zdrowym trybem życia. Z pomocą i poradami dietetycznymi przybędzie Agnieszka Kwiatkowska z CalorEat, a o kondycję fizyczną zadba Centrum Formy 58100. Na szczęście będzie także i czas na relaks. Do swojego gabinetu na szereg masaży i zabiegów pielęgnacyjnych zaprosi Studio Urody Fanaberia. A jak wypoczynek to i nie może zabraknąć wyjątkowego miejsca w Górach Sowich jakim jest bez wątpienia Strefa SPA Pałacu Jugowice. Jeśli któraś z pań rozważała także w nowym roku zmiany na ścieżce zawodowej, to warto będzie poznać propozycję oferty Centrum24Opieka.
Podczas najbliższego Kina Na Szpilkach wszystkie panie będą mogły także zobaczyć i poznać jak działa maszyna analizująca naszą cerę i dlaczego dbanie o nią jest tak ważne. Dowiemy się również nieco więcej na temat bardzo popularnej i równocześnie bardzo ważnej – ekologii – w aspekcie dbania o dom. Nie zabraknie również zabaw z atrakcyjnymi nagrodami. Oprócz voucherów na masaże, sesji fotograficznych, zaproszeń czy zestawów kosmetyków będzie można wygrać także całoroczny bilet upoważniający do wejść na wszystkie Kina Na Szpilkach w 2019 roku! Na deser natomiast specjalny, przedpremierowy pokaz kontynuacji legendarnej komedii z przed lat czyli „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”.
Opis filmu – Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl
/Materiały nadesłane/
![Pracownicy odeszli od kas. Strajk ostrzegawczy w sieci Kaufland [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Kaufland-strajk-ostrzegawczy-2025.12.14-mix-238x178.jpg)



![Strażacy interweniowali po alarmie z czujki tlenku węgla [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Tlenek_wegla_w_Strzegomiu-6-100x75.jpg)


![Świdniccy kryminalni zabezpieczyli prawie 9 kg niedozwolonych substancji [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/policja-Swidnica-100x75.jpg)

![Świąteczny koncert zespołu i chóru Armii USA wkrótce w Świdnicy. Wygraj zaproszenie [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/04/Orkiestra-Sil-Powietrznych-Stanow-Zjednoczonych-w-Europie-21-04-2023-Swidnica-5-100x75.jpg)
![Muzyczna uczta w Barokowym Zakątku. Wygraj zaproszenia na koncerty! [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Petra-Matejova-podczas-Dni-Muzyki-Kameralnej-2025.11.16-2-100x75.jpg)