Strona główna Wydarzenia Do jakich aktywności może przydać Ci się iPhone?

Do jakich aktywności może przydać Ci się iPhone?

0

Wiele osób starszych metryką jest zdania, że na telefon komórkowy nie warto wydawać zbyt wielu pieniędzy. W końcu służy on do dzwonienia i wysyłania SMS-ów. Tymczasem młodsi wiedzą doskonale, że dzisiejsze smartfony i iPhone’y potrafią znacznie więcej. Są narzędziem potrzebnym do pracy, rozrywki, motywatorem do zmiany nawyków na lepsze, przypominajką o ważnych sprawach. Na tym funkcje urządzeń mobilnych się nie kończą. Zobacz, dlaczego warto zainwestować w dobrego iPhone’a.

Prowadzenie działań w social mediach

Osoby, które pracują w branży mediów i komunikacji wiedzą doskonale, że media społecznościowe stanowią ogromne pole do działania marek i firm usługowych. Stanowią miejsce wzajemnego kontaktu, rozwiewania wątpliwości, dzielenia się wartościowymi treściami i rekomendacjami. Mając iPhone’a, można wykorzystać go do prowadzenia działań na rzecz swoich klientów w social media, zarówno we własnej firmie, jak też na zlecenie właścicieli innych podmiotów. Niektóre portale, takie chociażby jak Instagram, można obsługiwać wyłącznie za sprawą smartfona.

Robienie wyjątkowych zdjęć

Iphone to również narzędzie do wykonywania przepięknych fotografii wysokiej jakości. Nie chodzi tu o spontaniczne fotki prezentujące śniadanie czy zdjęcia ulubionego pieska, lecz o profesjonalne fotografie, które po wydrukowaniu można powiesić na ścianach jako plakat. Dzięki małemu urządzeniu z doskonałym aparatem cyfrowym można rozwijać swoją pasję, bez konieczności ponoszenia nakładów na kolejny drogi sprzęt.

Możliwość nagrywania filmów

Ci, którzy uważają, że nagrywanie filmów przy użyciu komórki przystoi jedynie młodzieży, nawet nie wiedzą, jak bardzo się mylą. W 2013 roku film nakręcony iPhonem – Searching for Sugar Man – otrzymał Oskara. Początkowo autor sądził, że sekwencje nakręcone iPhonem zastąpi profesjonalnymi ujęciami, jednak po tym, jak pierwotna wersja filmu została zakwalifikowana do prestiżowego festiwalu Sundance, reżyser postanowił niczego nie zmieniać. I słusznie.

Wsparciem dla twórców marzących o stworzeniu wyjątkowych obrazów w profesjonalnym wydaniu służy Filmic Pro – jedna z najlepszych aplikacji do filmowania smartfonem. Program pozwala wpłynąć na dobór liczby klatek na sekundę oraz wybór jakości nagrań.

Podtrzymanie aktywności fizycznej

Za pomocą iPhone’a można ustawić sobie przypominajkę, która zmotywuje do wieczornej aktywności fizycznej na bieżni czy rowerku stacjonarnym. Podczas ćwiczeń można wykorzystać urządzenie do włączenia energetycznej i pobudzającej muzyki. To jedna z wielu możliwości, jaką daje ten niepozorny gadżet.

Serwis iphone Wrocław działający pod nazwą Icure oferuje wymianę pękniętych szybek oraz naprawę klawiatur w smartfonach. Naprawa iphone Wrocław odbywa się szybko i w pełni profesjonalnie.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułChrześcijanie ponad podziałami [FOTO]
Następny artykułRaport o ochronie środowiska i zmiany w budżecie. IV sesja Rady Miejskiej