Około godziny 13.00 na ulicy Hetmańskiej w Świdnicy zostało zatrzymanych kilku mężczyzn, jak twierdzą świadkowie, obywatele Gruzji. Akcja policji wywołała spore poruszenie.
Zatrzymani zostali obezwładnieni i zakuci w kajdanki. – Mężczyźni zostali zatrzymani do prowadzonej przez policję sprawy – lakonicznie informuje rzeczniczka świdnickiej komendy Magdalena Ząbek.
Mężczyźni zostali przewiezieni do siedziby KPP.
Za CYNK! i zdjęcia dziękujemy Czytelnikom.

![Kierowca zasłabł, doszło do zderzenia [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/zderzenie-dw-382-1-238x178.jpg)


![Kierowca zasłabł, doszło do zderzenia [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/zderzenie-dw-382-1-100x75.jpg)

![Policjanci ze Świdnicy pomogli w pilnym transporcie krwi [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/policja-transport-krwi-100x75.jpg)


