Strona główna Wydarzenia Gmina Świdnica Wielka Mikołajowa feta

Wielka Mikołajowa feta

0

Dmuchane zamki, zabawy sportowe, wata cukrowa, popcorn oraz lukrowane pierniczki – to tylko część atrakcji, na jakie mogły liczyć dzieci podczas niedzielnego spotkania z Mikołajem w Witoszowie Dolnym. Dodatkową atrakcją było wyłonienie zwycięzców tegorocznego konkursu EKO-LAPBOOK skierowanego do mieszkańców gminy Świdnica, promującego troskę o środowisko naturalne.

Spotkanie z Mikołajem w hali sportowej wpisało się już w  kalendarz imprez organizowanych przez gminę Świdnica i GOKSiR. Ten dzień to także wspólna chwila dla dzieci i ich rodziców – wspólna zabawa i dzielenie się radością. Spotkania takie jak te mają na celu umacnianie lokalnej społeczności. Pokazują, że wszyscy możemy spotkać się w jednym miejscu i wspólnie spędzić rodzinne, niedzielne popołudnie – mówiła wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek.

Organizatorzy przygotowali moc atrakcji: zdobienie pierników, warsztaty plastyczne, świąteczną skrzynkę pocztową, gry i zabawy ze śnieżynkami, darmowe dmuchańce, a do wspólnej zabawy z Mikołajem zagrzewały Mażoretki „Szyk” z Pszenna.

Podczas dorocznego spotkania z Mikołajem, pracownicy działu Ochrony Środowiska w Urzędzie Gminy Świdnica rozstrzygnęli konkurs pt. EKO-LAPBOOK

Wyniki konkursu EKO-LAPBOOK:

KATEGORIA ŚWIETLICA WIEJSKA:
I M-CE: GOGOŁÓW
II M-CE: GRODZISZCZE
III M-CE: BYSTRZYCA GÓRNA

KATEGORIA KLASA:
I M-CE: BYSTRZYCA GÓRNA – KLASA 3
II M-CE: MOKRZESZÓW – KLASA 5
III M-CE: WITOSZÓW DOLNY – KLASA 2 B

KATEGORIA RODZINA:
I M-CE: RODZINA PAŃSTWA SERWERYN – BURKATÓW
II M-CE: RODZINA PAŃSTWA ZIEMBA – BURKATÓW
III M-CE: RODZINA PAŃSTWA MAZUR – BOJANICE

/UG Świdnica/
Zdjęcia UG Świdnica

 

Poprzedni artykułJaworzyna Śląska z nową halą sportową. „Marzenia się spełniają”
Następny artykułGrinch w nowej wersji w CINEMA 3D [ROZWIĄZANIE KONKURSU]