Strona główna 0_Slider Pogódźmy się na święta!

Pogódźmy się na święta!

2

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, które zgodnie z polską tradycją są  wyjątkowo rodzinne. Największym pragnieniem jest spędzić je wśród bliskich nam osób. Niestety, jak to w życiu bywa – nie zawsze jest to możliwe, bo najbliższe osoby są tak mocno skłócone i tak zawzięte w swym uporze, że nie potrafią pogodzić się ze sobą. Właśnie dlatego mediatorzy Sudeckiego Centrum Mediacji postanowili pomagać w godzeniu się zwaśnionych rodziców, krewnych, a nawet znajomych.

warsztatyRobimy to także dla dobra dzieci, które przecież zawsze chcą mieć szczęśliwe dzieciństwo, oboje rodziców, zgodną rodzinę i najpiękniejsze wspomnienia ze świąt spędzanych wspólnie z obojgiem rodziców – zachęcają mediatorzy.

Mediacje prowadzone w ramach kampanii są nieodpłatne i każda z osób zainteresowanych pomocą w rozwiązaniu konfliktu może zgłosić się do mediatora – osoby bezstronnej, obiektywnej i działającej zgodnie z prawem w interesie obu zwaśnionych stron.

Mediacje pomagają przyśpieszyć starania o ustalenie alimentów, opieki nad dziećmi, są także szybkim i skutecznym sposobem na pozasądowe rozwiązanie konfliktów sąsiedzkich. Ugoda zawarta podczas mediacji, zaakceptowana przez sąd ma moc wyroku.

Kontakt do mediatorów poniżej:

 

 

Poprzedni artykułZacięta walka o końcowe zwycięstwo… [FOTO]
Następny artykułŻarów: ulica Sportowa w remoncie