Strona główna 0_Slider Pluszowe mikołajki w Galerii Świdnickiej!

Pluszowe mikołajki w Galerii Świdnickiej!

0

Spotkanie z Mikołajem i jego pluszowym pomocnikiem, szycie własnych misi, tworzenie świątecznych ozdób i czekoladowych przysmaków oraz wiele innych atrakcji przygotowała dla wszystkich dzieci Galeria Świdnicka. Zabawa mikołajkowa, której  motywem przewodnim będzie pluszowy miś, już w sobotę  8 grudnia. Ale to nie jedyne świąteczne wydarzenie, jakie będzie czekać na odwiedzających świdnickie centrum handlowe w ten grudniowy czas.

Moc mikołajkowych atrakcji zaplanowano już jutro w godzinach od 11.00 do 17.00. Na wszystkie dzieci będzie czekać niesamowita zabawa. Nie zabraknie spotkania z Mikołajem, który przybędzie do Galerii Świdnickiej wraz z …pluszowym pomocnikiem. W programie wydarzenia zaplanowano również szycie własnego pluszowego misia,  tworzenie ozdób choinkowych w kształcie misia,  warsztaty czekoladowe i tworzenie tabliczek czekolady w kształcie misia, ozdabianie piernikowej chatki niedźwiadka oraz wiele innych zabaw i konkursów.

To nie jedyne świąteczne wydarzenia zaplanowane w grudniu w świdnickim centrum handlowym.  W kolejną sobotę, 15 grudnia w godzinach  od 11.00 do 17.00, najmłodsi i nie tylko będą mogli wziąć udział w warsztatach świątecznych. Wśród atrakcji znajdą się m.in. warsztaty dekorowania bombek różnymi technikami plastycznymi, tworzenie ozdób w kształcie misia, wspólne pisanie listów do Św. Mikołaja oraz gra wielkoformatowa „Bieg do  św. Mikołaja”.

Natomiast w niedzielę, 16 grudnia na terenie Galerii Świdnickiej odbędzie się świąteczna zbiórka na rzecz potrzebujących zwierzaków. W tej chwili najbardziej potrzebne artykuły to: karma mokra dla psów, szare gazety, karma dla kotów, akcesoria dla zwierząt (smycze, obroże, kuwety, itp.), a także żwirki, koce, ręczniki. W trakcie akcji Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy oraz załoga Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu chcą przybliżyć temat adopcji, swojej działalności, możliwości pomocy bezdomnym psom i kotom. Wspierać ich będzie skromna reprezentacja czworonożnych podopiecznych. Dodatkowo też, Aneta Pawłowska z The Art of Dog, wspierająca schronisko przy prowadzeniu psów i przygotowaniu ich do adopcji, podzieli się swoją wiedzą w zakresie behawioryzmu zwierząt. Będzie okazja poprosić o wsparcie w kwestii niesfornego psa lub dowiedzieć się, jak nawiązać relację z trudnym zwierzakiem.

W ostatni już przedświąteczny weekend, 22 i 23 grudnia, Galeria Świdnicka będzie rozdawać i pakować prezenty. Klienci, którzy w tych dniach zrobią zakupy, będą mogli odebrać bilet do kina. Dodatkowo prezenty zakupione w tych dniach w centrum zostaną dla nich bezpłatnie zapakowane. Szczegóły i regulamin akcji wkrótce na www.galeria-swidnicka.pl.

/Materiały nadesłane/

 

Poprzedni artykułZderzenie na Osiedlu Młodych
Następny artykułDobieramy wiązania do snowboardu