Strona główna 0_Slider Do wygrania bilety na galę FEN 23!

Do wygrania bilety na galę FEN 23! [KONKURS]

0

Już tylko kilkanaście dni pozostało do wielkiego wydarzenia rozgrywanego na Dolnym Śląsku. W sobotę, 12 stycznia Lubin będzie gospodarzem gali sportów walki Fight Exlusive Night 23! Portal Swidnica24.pl jako patron medialny wydarzenia ma dla swoich czytelników dwie podwójne wejściówki na  imprezę!

Na gali FEN 23 w walce wieczoru mistrzowskiego pasa bronić będzie Mateusz Rębecki, który zmierzy się z Daguirem Imavovem. Oprócz nich wystąpią miedzy innymi: Łukasz Pławecki, który zmierzy się z Dominikiem Zadorą, Marcin Zontek, Tymoteusz Łopaczyk oraz wielu innych zawodników z regionu Dolnego Śląska.

Pierwszą obronę pasa mistrzowskiego w formule K-1 w kategorii do 77 kilogramów stoczy Łukasz Pławecki (21-14-1). „Boom Boom” podczas FEN 21 pokonał Wojciecha Wierzbickiego i dołożył kolejny skalp do swojej bogatej kariery sportowej. Zawodnik z Nowego Sącza w przeszłości zdobył między innymi Puchar Świata.

Podczas FEN 23 kibice zobaczą pojedynek w kategorii ciężkiej Marcina Zontka (17-11, 9 KO, 5 SUB) z Marcinem Sianosem (3-3, 3 KO). Pierwszy z zawodników to weteran polskiego MMA i jeden z najbardziej doświadczonych wojowników FEN. „Zonti” ma na swoim koncie już 7 pojedynków pod szyldem federacji, a w maju 2018 roku bez problemu rozprawił się z Tonim Valtonenem. Sianos natomiast efektownie zwyciężył z Mateuszem Duczmalem podczas FEN 18 i marzy o pasie mistrzowskim w kategorii ciężkiej. Zwycięstwo z Zontkiem ma być skokiem jakościowym w jego karierze.

Zawsze miło wspominam gale, które miały miejsce w Lubinie. Nie przesadzę, jeżeli powiem, że za każdym razem tworzyliśmy na Dolnym Śląsku kapitalne widowisko. Tym razem będzie podobnie, bo zaoferujemy naszym fanom znakomitą rozpiskę walk. Będą pojedynki mistrzowskie, będzie starcie w kategorii ciężkiej. Na pewno wielu zawodników z tego regionu pokaże się w klatce. Nie mogę już doczekać się gali FEN 23 – powiedział prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

 

Karta walk FEN 23:
70 kg: Mateusz Rębecki VS Daguir Imavov*
-120 kg: Marcin Zontek VS Marcin Sianos
-77 kg, K-1: Łukasz Pławecki VS Dominik Zadora*
-77 kg: Tymoteusz Łopaczyk VS Szymon Dusza
-77 kg, K-1: Wojciech Wierzbicki VS Pawel Obozny
-67 kg, K-1: Eliasz Jankowski VS Rafał Niestrzęba
-70 kg: Łukasz Charzewski VS Adam Brzezowski
-70 kg, K-1: Kacper Muszyński VS Łukasz Kaczmarczyk
-61 kg, K-1: Bartosz Hassa VS Mariusz Lach
-77 kg: Kamil Kraska VS Mateusz Janur

* stawką tych pojedynków będą pasy mistrzowskie federacji Fight Exclusive Night

Dla naszych czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na tę niezwykle ciekawie zapowiadającą się imprezę. Co zrobić, by wygrać bilety? Wystarczy wysłać maila na adres [email protected], z odpowiedzią na pytanie: W jakim mieście odbyła się poprzednia – 22. edycja gali Fight Exclusive Night?. Na wiadomości zatytułowane „FEN 23” zawierające również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu, zgodę na przetwarzanie danych osobowych czekamy do 30 grudnia. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie.

/red./

Poprzedni artykułŚwidnicka wystawa o geniuszu Krebsa na Uniwersytecie Wrocławskim
Następny artykułJemioła – wiecznie zielony symbol świąt