Strona główna 112 Dachowanie na wjeździe do Świdnicy

Dachowanie na wjeździe do Świdnicy

5

Gołoledź ponownie daje się we znaki. O poranku na drogach powiatu świdnickiego doszło do dwóch groźnie wyglądających zdarzeń. Jednym z nich było dachowanie auta osobowego na ulicy Bystrzyckiej.

Około godziny 8.30 doszło do wypadku na wjeździe do Świdnicy, w pobliżu skrzyżowania ulic Bystrzyckiej i Sudeckiej. Z drogi wypadł a następnie dachował osobowy Ford Fusion. – Kierująca autem 24-letnia mieszkanka Dzierżoniowa nie dostosowała prędkości do panujących warunków – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji. Kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Do drugiego ze zdarzeń doszło około godziny 8.00 w Lubachowie. Kierowca osobówki stracił tam panowanie nad autem, które następnie wypadło z drogi.

/mn/

fot. Master-Profit

 • Domino

  Na Bystrzyckiej to niejednego poniosło w pola.

  • Voi Vod

   I dlatego przed zakrętem stoi znak ograniczający prędkość.

 • maniek98hl

  Szkoda, że bardziej badziewnych zimówek nie miała z tyłu..tak się lata po drodze jak się kupuje najtańszy chiński chłam albo 10-letnie używki. Młoda dziewczyna a podejście jak kapelusznik – lepsze opony na przód żeby z zaspy wyjechać..ale poślizg nadsterowny co to takiego, w przednionapędowym aucie? Niemożliwe przecież..

  • Majkel

   A co to takiego przednionapędowe auto? 😉

   • maniek98hl

    Jak nazwa wskazuje chyba takie, które ma napęd na przednie koła.