Strona główna 0_Slider Biało-zieloni lepsi od wicelidera tabeli!

Biało-zieloni lepsi od wicelidera tabeli! [FOTO]

0

Koszykarze IgnerHome po raz kolejny udowodnili, że są niezwykle groźni na własnym parkiecie. Drużyna Pawła Domaradzkiego pokonała u siebie wicelidera rozgrywek – zespół Team-Plast KK Oleśnica 68:63.

To siódmy triumf biało-zielonych w siódmym rozegranym w tym sezonie spotkaniu ligowym, kiedy to nasi zawodnicy występują w roli gospodarza. Tym samym poloniści sprawili swoim kibicom fantastyczny prezent na Święta Bożego Narodzenia. Sam pojedynek dostarczył fanom sporej dawki emocji i był niezwykle wyrównany. Do przerwy na tablicy wyników było 31:30 dla IgnerHome Polonii Świdnica. W trzeciej kwarcie wciąż trwała na parkiecie wyrównana walka, a przed ostatnią ćwiartką świdniczanie prowadzili różnicą zaledwie dwóch punktów. W ostatniej odsłonie nasi koszykarze do swojej przewagi dołożyli jeszcze trzy „oczka”, wygrywając 68:63. Gospodarze dzisiejszej potyczki mają obecnie na swoim koncie osiem wygranych i sześć porażek. Taki bilans daje im piątą pozycję w tabeli III ligi koszykarzy.

IgnerHome Polonia Świdnica – Team-Plast KK Oleśnica 68:63 (10:14, 21:16, 18:17, 19:16)

/FOTO: Dariusz Nowaczyński/