Strona główna 0_Slider Bazarek dla zwierzaków. Licytacje tylko do jutra!

Bazarek dla zwierzaków. Licytacje tylko do jutra!

0

12 grudnia dokładnie o 16.59 zostanie zakończona licytacja fantów na Mikołajkowym Bazarku dla świdnickich bezdomniaków. Na aukcji, przygotowanej przez FMP Schronisko dla zwierząt w Świdnicy jest kilkaset gadżetów, a dochód w całości zostanie przeznaczony na leczenie i dokarmianie podopiecznych placówki.

Społecznicy z Fundacji Mam Pomysł już od dwóch lat skutecznie ratują i oddają w dobre ręce setki psów i kotów. Mimo że schronisko otrzymuje dotację z budżetu Świdnicy oraz opłaty za bezdomne psy z kilku gmin, środki nie są wystarczające. Niemal wszystkie trafiające na Pogodną zwierzęta wymagają leczenia, często długotrwałego i kosztownego. W błyskawicznym tempie niszczą się posłania, materace, koce, zużywają zabawki i smycze. Placówka od początku istnienia otoczona jest sympatią i wsparciem mieszkańców Świdnicy. Zbiórki organizują szkoły, przedszkola, firmy, harcerze, sklepy. Tradycją stały się bazarki, podczas można wylicytować mnóstwo atrakcyjnych przedmiotów i usług.

Od 2 grudnia trwa mikołajkowa edycja aukcji, która swój finał będzie miała 12 grudnia. Wolontariusze prowadzący licytację na portalu społecznościowym przygotowali ogromną ofertę. Każdy znajdzie coś ciekawego. Są książki, filmy, kubeczki, akcesoria dla zwierząt, poduchy, zabawki, odzież, pluszaki, biżuteria i mnóstwo usług.

Licytacja i regulamin na fb TU.

Zwierzaki można wesprzeć także datkiem na  konto:
FUNDACJA MAM POMYSŁ , 07 1750 0012 0000 0000 3089 1082