Strona główna Temat dnia Wyjątkowy Sylwester przy dźwiękach saksofonu

Wyjątkowy Sylwester przy dźwiękach saksofonu

0

Na wyjątkową Noc Sylwestrową 2018/2019 w klimatycznych wnętrzach, z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu ciszy i pięknej przyrody zaprasza Restauracja Biały Las w Wierzbnej. Na gości czekać będzie wykwintna kolacja, kulinarna niespodzianka od szefów kuchni, wiele przekąsek i zabawa z muzyką na żywo, przy nastrojowych dźwiękach saksofonu.

Sylwester to jedna z najbardziej wyjątkowych nocy w całym roku. Warto ten czas spędzić w pięknym miejscu, które zapewni nam niezapomniane chwile. Atrakcyjną propozycję na tegoroczną Noc Sylwestrową przygotowała dla swoich gości Restauracja Biały Las, znajdująca się na terenie ośrodka jeździeckiego w Wierzbnej.

Ta najdłuższą i niezwykłą noc rozpocznie się przy powitalnej lampce szampana. Sylwestrowy bal poprowadzi dj Sebastian Lehner, który zadba o oprawę muzyczną. Atrakcją będzie muzyka na żywo i zabawa przy dźwiękach saksofonu. Nie zabraknie także znakomitej kuchni, serwowanej przez miłą i profesjonalną obsługę. Na gości czekać będzie wykwintna i elegancka kolacja, trzy dania na ciepło oraz wiele zakąsek. Każda para otrzyma też butelkę schłodzonej wódki. Ponadto przez cały wieczór udostępniony zostanie bufet słodkości, owoców, zimnych i ciepłych napojów. Północ zaś minie pod znakiem noworocznego toastu i kulinarnej niespodzianki przygotowanej przez szefów kuchni.

Koszt zabawy sylwestrowej wynosi 540 zł na parę. Istnieje możliwość zarezerwowania noclegu. Więcej informacji można uzyskać pod numerem 661612520. Pytania można kierować także pod adresem: [email protected].

/Artykuł sponsorowany/