Strona główna 0_Slider Świdniccy piłkarze walczą o punkty z Nysą Kłodzko

Świdniccy piłkarze walczą o punkty z Nysą Kłodzko [RELACJA LIVE]

0

W trzynastej serii spotkań piłkarze pierwszej drużyny Dabro-Bau Polonii Stali Świdnica podejmują ekipę Nysy Kłodzko. Trzy punkty pozwoliłyby nam na awans na trzecią pozycję w tabeli rozgrywek IV ligi. Zapraszamy na tekstową relację LIVE, startujemy o 13.30 i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład gospodarzy: B. Kot, Ł. Kot, Salamon, Sowa, Kozachenko, Białasik, Szuba, Myrta, SZczygieł, Baumgarten, Santos.

Skład gości: Borkowski, Wojtal, Fedorec, Ciupider, Fatianov, Cebulski, Bońkowski, Mróz, Kowalski, Dymek, Fryczkowski.

Zawody poprowadzi trójka arbitrów z Kolegium Sędziów z Wrocławia, jako główny: Damian Nowak.

Rozpoczynamy spotkanie.

4′ – Białasik szuka premierowego gola w tym spotkaniu. Jego uderzenie z lewej strony pola karnego broni Borkowski.

6′ – bardzo dobra okazja dla gości, Fatianov na nasze szczęście nie trafia w światło bramki.

10′ – rzut rożny dla polonistów, pewnie interweniuje bramkarz Nysy.

15′ – jak na razie wolne tempo meczu i brak większego zagrożenia dla bramkarzy obu stron.

17′ – dwie okazje Baumgarten, przy pierwszej próbie nasz pomocnik został zablokowany, przy drugiej uderzył niecelnie.

20′ – Santos znakomicie dogrywa do Myrty, ten mija bramkarza i trafia do sieci… Nic z tego – nasz zawodnik był na pozycji spalonej!

22′ – kolejna szansa Baumgartena – piłka mija spojenie słupka z poprzeczką!

24′ – tym razem znakomita okazja dla gości, a nam dopisało mnóstwo szczęścia. Po uderzeniu Fatianova piłka odbija się od słupka!

32′ – Szczygieł – żółta kartka

33′ – Kowalski zablokowany – będzie rzut rożny dla Nysy Kłodzko.

35′ – biało-zieloni blisko gola. Piłka po strzale Myrty minimalnie minęła poprzeczkę kłodzkiej bramki.

38′ – potężne uderzenie Białasika zza szesnastki. Znakomicie interweniował Borkowski.

38′ – zmiana w Nysie, boisko opuszcza Dymek, w jego miejsce Dereń.

40′ – Fryczkowski niezbyt mocno uderza, piłkę łapie Kot.

42′ – Kozachenko – żółta kartka.

45′ – kilka wrzutek rywali w świdnickie pole karne – dobrze radzi sobie jednak świdnicka defensywa.

koniec pierwszej połowy – 0:0.

rozpoczynamy drugą połowę.

48′ – Szczygieł faulowany w polu karnym – jedenastkę na gola zamienia Wojciech Szuba. Prowadzimy 1:0!!!

51′ – odpowiadać próbują rywale – strzał Fryczkowskiego pewnie broni Kot.

54′ – w końcu złapaliśmy swój rytm. Marcos Pauli Baumgarten efektownym uderzeniem z 11 metrów trafia na 2:0 dla świdniczan!!!

59′ – ponownie przed szansą na gola Baumgarten, tym razem jego uderzenie z dystansu wybronił bramkarz Nysy.

60′ – potężna próba z dystansu Białasika – piłka o włos mija słupek kłodzkiej bramki!

62′ – zmiana w świdnickiej drużynie – boisko opuścił Kozachenko, w jego miejsce Jagieła.

62′ – zmiana także w ekipie Nysy: Drobek zastępuje Kowalskiego.

68′ – bardzo groźnie w naszej szesnastce, Fryczkowski z bliskiej odległości trafia w słupek!

70′ – niestety akcja Nysy kończy się gole, skutecznie akcję gości strzałem głową wykończył Fatianov!!! Wciąż prowadzimy, ale już tylko 2:1.

72′ – zmiana w drużynie gospodarzy – Filipczak wchodzi na boisko za Szczygła.

74 – Myrta niestety pudłuje z kilku metrów.

75′ – Ayinla zmienia Derenia

76′ – zdaniem arbitra B. Kot fauluje w polu karnym – będzie jedenastka dla rywali. Nasz bramkarz świetnie broni strzał Bońskowskiego i wciąż jesteśmy na prowadzeniu!

80′ – Białasik kropnął z dystansu – piłka dość wyraźnie minęła poprzeczkę kłodzkiej bramki.

82′ – bardzo ładna, indywidualna akcja Białasika. do akcji wkroczył bramkarz i mamy z tego tylko rzut rożny.

85′ – Brzeziński zmienia Baumgartena

85′ – ależ to mogło być wejście Filipa Brzezińskiego, nasz skrzydłowy nie doszedł do dobrze zagranej przez Santosa piłki.

87′ – znów Santos dogrywa do Brzezińskiego, ten nie trafia w bramkę w sytuacji jeden na jednego z bramkarzem!

89′ – Szuba – żółta kartka