Strona główna 0_Slider Startują zapisy do Świdnickiego Biegu Noworocznego

Startują zapisy do Świdnickiego Biegu Noworocznego

0

W niedzielę, 25 listopada w serwisie www.datasport.pl ruszyły zapisy do Świdnickiego Biegu Noworocznego ZUPBADURA 2019. Impreza tradycyjnie otwierająca sportowy sezon w Świdnicy odbędzie się w niedzielę, 13 stycznia.

Podobnie jak przed rokiem organizatorzy: Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Świdnicka Grupa Biegowa przygotują dla dorosłych i dzieci trasy w okolicach hali Zawiszów. Bieg główny zaplanowano na dwóch dystansach: 5 i 10 km. Trasa posiada atest PZLA. Dodatkowo odbędą się też biegi na krótszych dystansach dla dzieci i młodzieży. Łączny limit uczestników biegów głównych wynosi 450 osób, zaś biegów towarzyszących – 150 osób. Zapisy przez serwis www.datasport.pl

Udział w biegach jest płatny (dzieci – 5 złotych, wpisowe zostanie przekazane na potrzeby Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy), (dorośli: 29 zł w dniach 25.11.2018-31.12.2018, 39 zł w dniach 1.01.2019-6.01.2019 i 49 zł w dniu imprezy). W pakiecie startowym biegu głównego znajdą się: chusta wielofunkcyjna typu komin, pamiątkowy odlewany medal, numer startowy, napój, baton, ciepły posiłek regeneracyjny oraz ewentualnie dodatkowo upominki fundowane przez sponsorów biegu. Nagrody rzeczowe w postaci bonów podarunkowych przewidziano dla minimum trzech najlepszych zawodników i zawodniczek we wszystkich kategoriach.

Więcej informacji o biegu można znaleźć na http://facebook.com/SwidnickiBiegNoworoczny oraz www.osir.swidnica.pl