W nocy z soboty na niedzielę doszło do kolejnego, niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na trasie Świdnica-Strzegom dachowało auto osobowe. Kierująca nim kobieta trafiła do szpitala.

Do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 374 doszło po godzinie 22.00. – Samochód marki Seat, którym podróżowała 25-letnia kierująca wraz z 20-letnim pasażerem, z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i wpadł do przydrożnego rowu – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.
Siedząca za kierownicą kobieta została przewieziona do szpitala na obserwację.
Przyczyną wypadku było najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.
/mn/
fot. OSP Strzegom

![„Spotkali się” na Esperantystów [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/kolizja-Swidnica-5-238x178.jpg)

![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Messenger_creation_0F13EA02-27A8-4035-81A6-A7CDA4979AAE-238x178.jpg)
![„Spotkali się” na Esperantystów [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/kolizja-Swidnica-5-100x75.jpg)

![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Messenger_creation_0F13EA02-27A8-4035-81A6-A7CDA4979AAE-100x75.jpg)



