Strona główna Wydarzenia Pływalnia kryta Aqua Centrum Chełmiec

Pływalnia kryta Aqua Centrum Chełmiec

0

Każdy z nas lubi miło i przyjemnie spędzić swój wolny czas. Miejscem, które sprawi, aby właśnie tak było jest nasza pływalnia kryta Aqua Centrum. Każda z osób znajdzie bowiem w niej coś odpowiedniego dla siebie, ponieważ posiadamy bardzo szeroką ofertę.

W Aqua Centrum oferujemy Państwu przez cały rok trzy strefy, na których znajdują się między innymi basen pływacki dla osób, które uwielbiają długie dystanse pod wodą. Basen rekreacyjny z dodatkowymi atrakcjami jak chociażby z masażem karku. Zjeżdżalnia dla osób, które lubią poczuć dreszczyk emocji. Jacuzzi dla tych, którzy lubią relaksujący hydromasaż, jaki pobudza krążenie, redukuje cellulit oraz niweluje obrzęki nóg. Basen wielofunkcyjny polecany wszystkim tym, który nie wiedzą do końca na co tak na prawdę się zdecydować.

Basen witalny z wodą magnezową oraz basen witalny z wodą jodowo – bromową w szczególności dla wszystkich tych, którzy cierpią na różnego rodzaju schorzenia urologiczne, ginekologiczne, nerwowe oraz aparatu ruchu. Gejzer powietrzny oraz  ławeczki podgrzewane matą grzejną zapewniają doskonały masaż nóg i pleców.

Sauna, która nie tylko działa odprężająco oraz regeneracyjnie na nasz organizm, ale także służy pielęgnacji ciała oczyszczając je z negatywnych toksyn oraz wzmacniając. Rwąca rzeka polecana przede wszystkim osobom odważnym, które lubią wyzwania oraz chcą doznać trochę adrenaliny.

Grota solna jest nie tylko forma relaksu, ale również dostarcza organizmowi minerałów niezbędnych do właściwego przebiegu procesów wewnętrznych oraz stymulujących je, przez co wzmacniają odporność i wspomagają proces odchudzania. Dodatkowo grota solna  jest zalecana także osobom cierpiącym na niedoczynność tarczycy, schorzenia dermatologiczne, przewlekłe stany zapalne górnych dróg oddechowych oraz choroby układu pokarmowego.

W pływalni krytej poza tymi wszystkimi atrakcjami znajduje się również brodzik dla dzieci oraz strefa odpoczynku, a także leżanka powietrzna siedmio – stanowiskowa,  natryski wrażeń, które zapewniają komfort użytkowania, basen z zimną wodą oraz kubeł z zimną wodą.

Pływalnia Aqua Centrum jest więc miejscem, w którym nie tylko można się odprężyć i zrelaksować, ale również zadbać o swoje zdrowie. Dlatego też bardzo ważne jest to, żeby regularnie korzystać z pływalni, ponieważ dzięki temu osiągniemy dużo szybciej zamierzone efekty. Jeśli więc zdecydują się Państwo na regularne korzystanie z naszej pływalni krytej to zapraszamy do skorzystania z karnetów oraz biletów rodzinnych bez limitów w bardzo atrakcyjnej cenie.

/Artykuł sponsorowany/