Strona główna Wydarzenia Czy można wynająć agregat prądotwórczy?

Czy można wynająć agregat prądotwórczy?

0

Wielu z nas zastanawia się jak zapewnić dostawę prądu w przypadku, gdy nie ma źródła stałego prądu. Sytuacje takie zdarzają się częściej niż nam się wydaje i wtedy z pewnością przydatny będzie agregat prądotwórczy.

Nie ważne, czy to plac budowy, impreza masowa czy tylko zapasowe źródło energii, urządzenie takie spełni nasze wszystkie wymagania. Warto zastanowić się nad nabyciem takiego urządzenia. Jednak czy na pewno należy je kupować? Firma Agregaty S.A. oferuje nam, możliwość wynajmuj agregatów prądotwórczych. Możemy wtedy uniknąć skomplikowanego serwisu czy drogiego zakupu takiego urządzenia.

Przy wynajmie agregatu należy dokładnie rozważyć jakiego produktu potrzebujemy. W takiej sytuacji należy zaufać profesjonalistom. Profesjonaliści z http://agregaty.pl pomogą dobrać nam najlepsze urządzenie. Firma jest na rynku od ponad 15 lat, co pozwoliło im na poznanie od podszewki specyfikacji produktu. Ich profesjonalni pracownicy z przyjemnością pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu.

W ofercie firmy Agregaty S.A znajdziemy szereg różnych agregatów prądotwórczych. Każde z posiadanych urządzeń jest w formie wyciszonej, co zwiększa ich kulturę pracy, a nam pozwala zająć się swoimi obowiązkami w dużo cichszej atmosferze. Wszystkie silniki zamontowane w agregatach spełniają rygorystyczne normy emisji spalin – Stage 3A. Dzięki temu jestem ekologiczni w naszej pracy! Dodatkowo wszystkie urządzenia są wyposażone w moduł monitoringu GPRS. Zostanie to docenione przez bardziej zaawansowanych użytkowników. Pozwoli to na dokładne monitorowanie pracy posiadanego urządzenia. Możliwe jest to również na odległość.

Dostępne do wynajmu są modele wyciszone o mocy od 20 kVA do 1000 kVA. Dodatkowo istnieje możliwość synchronizacji tych urządzeń, co pozwala na uzyskanie dużo większej mocy. Możliwe jest również uzyskanie agregatu prądotwórczego umieszczonego na przyczepie. Moc tych produktów zawiera się w przedziale od 20 do 100 kVA. Niezależnie od tego, czy potrzebujemy urządzenia do pracy ciągłej, czy tylko jako awaryjnego źródła zasilania, profesjonaliści z Agregaty S.A. pomogą dobrać nam odpowiedni sprzęt.

Dodatkowo, jeżeli stwierdzimy, że jesteśmy zainteresowani posiadaniem takiego produktu na stałe, możemy nabyć używane agregaty. Na stronie http://agregaty.pl znajduje się lista dostępnych urządzeń. Serwis prowadzony przez firmę Agregaty S.A. dba o to, aby wszystkie produkty były sprawdzone i w pełni sprawne. Jeżeli planujemy zakup takiego urządzenia, to firma Agregaty S.A. jest pierwszym miejscem, które należy odwiedzić.

/Artykuł sponsorowany/