Strona główna 0_Slider Piłkarski szlagier IV ligi w Świdnicy!

Piłkarski szlagier IV ligi w Świdnicy! [RELACJA LIVE]

0

Do niezwykle ciekawego pojedynku dojdzie dziś na obiekcie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Będzie to starcie dwóch zespołów z czołówki tabeli – Dabro-Bau Polonii Stali Świdnica i Polonii Trzebnica. Zapraszamy na relację LIVE, startujemy o 13.00 i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Do rozpoczęcia spotkania kilka minut.

Skład gospodarzy: B. Kot, Kozachenko, Sowa, Salamon, Jagiełą, Białasik, Szuba, Myrta, Baumgarten, Szczygieł, Santos

Skład gości: Paszkowski, Wawrzykowski, Puchała, Jurga, Możdrzech, Ramiączek, Ulatowski, Kapusz, Czarnecki, Kotyla, A. Miazgowski

rozpoczynamy pojedynek

7′ – Santos uderza niestety w poprzeczkę, dobitkę Myrty broni Paszkowski! To była świetna okazja na objęcie prowadzenia.

12′ – Kot broni sytuację jeden na jednego z napastnikiem rywali.

15′ – bardzo szybkie tempo spotkania.

17′ – Myrta znajduje się oko w oko z golkiperem gości – górą zawodniki trzebniczan!

19′ – Wawrzykowski – żółta kartka

22′ – krótka przerwa w meczu – w jednym ze starć ucierpiał Myrta, ale wszystko jest już w porządku.

26′ – bardzo dośrodkowanie Santosa, z wielkim trudem, ale skutecznie interweniuje Paszkowski.

29′ – znakomicie na prawej flance znajduje się Andrii Kozachenko i mocnym, precyzyjnym uderzeniem wyprowadza ekipę Dabro-Bau Polonii Stali Świdnica na prowadzenie 1:0!!!

30′ – znów fantastyczne uderzenie Santosa z około 20 metrów – niestety po raz drugi w tym meczu ustrzelona poprzeczka przez naszego brazylijskiego napastnika!

35′ – z kolejną bardzo dobrą akcją ofensywną popędzili miejscowi, do akcji wkroczył niestety golkiper trzebniczan i skończyło się tylko na strachu!

42′ – pierwsza połowa zdecydowanie dla drużyny ze Świdnicy. Szybko staramy się przejmować piłkę i nie dopuszczać rywali pod własne pole karne.

45′ – Kozachenko bardzo dobrze dorzuca piłkę z prawej strony boiska, Szczygieł główkuje niestety niecelnie.

koniec pierwszej połowy

wracamy do gry

48′ – świetne podanie Białasika do Santosa, nas napastnik uderza minimalnie niecelnie.

52′ – Kot odbija uderzenie jednego z rywali, w piłkę wpada Jagieła i pakuje ją do własnej bramki. Mamy remis 1:1!!!

54′ – tym razem blisko gola Białasik – strzał z ostrego kąta broni Paszkowski!

58′ – Sowa – żółta kartka

59′ – Możdrzech – żółta kartka

62′ – Kot bardzo dobrze interweniuje podczas pojedynku jeden na jednego z napastnikiem trzebniczan.

65′ – Traczykowski zastępuje Szczygła

66′ – kolejna znakomita obrona Bartka Kota, który wygarnął piłkę spod nóg piłkarza gości.

71′ – zmiana w Trzebnicy – Belica za A. Miazgowskiego

73′ – Baumgarten uderza niestety niecelnie z wnętrza pola karnego.

76′ – Szuba – żółta kartka

78′ – Ł. Kot zastępuje na boisku Myrtę

83′ – Santos znakomicie pociągnął lewą stroną boiska, akcję ostatecznie wykończył Marcos Pauli Baumgarten. Prowadzimy 2:1!!!

88′ – niestety znów mamy remis – tym razem 2:2. Na listę strzelców wpisuje się Kacper Belica!!!

89′ – w sytuacji sam na sam znajduje się Santos – piłka po uderzeniu naszego napastnika mija spojenie słupka z poprzeczką!

90+ – ależ uderzenie z dystansu Białasika – piłka o centymetry minęła trzebnicką bramkę!

koniec meczu – remis 2:2!