Strona główna 0_Slider Ostatni w tym roku kobiecy wieczór w Cinema 3D

Ostatni w tym roku kobiecy wieczór w Cinema 3D [FOTO]

1

W doborowym kobiecym towarzystwie po raz ostatni w tym roku minęło Kino na Szpilkach w Świdnicy. W Cinema 3D na panie jak zwykle czekało mnóstwo porad kosmetycznych, dietetycznych, ale też sportowych – zachęcających do ruchu i zdrowego stylu życia. Tym razem podczas wydarzenia mogliśmy też dowiedzieć się więcej na temat naszych zwierzaków, ale i tych, które czekają na wsparcie w świdnickim schornisku. Na deser tradycyjnie przedpremierowy seans filmu.

Ostatnia w tym roku edycja świdnickiego Kina na Szpilkach cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wydarzenie rozpoczęło się tradycyjnie w holu Cinema3D w Świdnicy. Przy lampce szampana panie miały okazję skorzystać m.in. z porad kosmetycznych czy dowiedzieć się więcej na temat najnowszych trendów w makijażu oraz fryzurach. Nie brakowało też konsultacji dietetycznych czy porad trenerów, jak zadbać o zdrowie, kondycję i sylwetkę.

Tym razem uczestniczki wydarzenia miały również okazję porozmawiać z przedstawicielami Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy, poznać działania instytucji oraz jej podopiecznych. Na temat zwierzaków i ich zachowań mówiła natomiast już na sali kinowej Aneta Pawłowska, trener i behawiorystka psów, której towarzyszył uroczy Evo.

Kobiecy wieczór tradycyjnie zakończył seans filmowy. Panie mogłby zobaczyć w przedpremierowym pokazie przebojową komedię romantyczną „Planeta Singli 2”, z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem w rolach głównych.

/red./
/zdjęcia: Dariusz Nowaczyński/

Poprzedni artykułJesienne pejzaże lasów [FOTO]
Następny artykułKonkurs recytatorski na stulecie odzyskania niepodległości