Strona główna 0_Slider Kino na Szpilkach z przebojową komedią

Kino na Szpilkach z przebojową komedią [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Mnóstwo atrakcji, zabawy z nagrodami oraz przedpremierowy seans „Planety Singli 2”. Przed nami ostatnia w tym roku odsłona Kina Na Szpilkach. Cinema 3D w Świdnicy na specjalne wydarzenie zaprasza wszystkie Panie już 8 listopada na godz. 18.00.

Zanim całkowicie oddamy się świątecznym przygotowaniom, będzie można jeszcze raz w tym roku oderwać się całkowicie od codziennych obowiązków – razem z Kinem na Szpilkach. Pomogą w tym partnerzy wydarzenia, którzy zaproszą panie do wspólnej zabawy.

W listopadzie nie zabraknie porad dietetycznych od mgr. inż. Barbary Olszewskiej z Gabinetu RównoWAGA oraz od pani Agnieszki Kwiatkowskiej z CalorEAT. Zima to nie tylko długie wieczory i dający się we znaki mróz, ale i czas kiedy wybieramy się na bale andrzejkowe, sylwestrowe czy karnawałowe. Warto więc znać najnowsze trendy w makijażu oraz fryzurach a podpowiedzi na ten temat udzieli pani Jolanta Konarzewska z firmy AVON, ale też Queen’s Make Up czy Wiatrowska Pracownia Fryzur. O tym, by dbać o siebie przez cały rok przypomni Studio Urody Fanaberia czy Depil Concept z Wałbrzycha. W swoje progi strefy SPA zaprosi także Pałac Jugowice. Przez zimę często zapominamy o ruchu i kondycji więc z pomocą ruszą – Fitness World z Galerii Świdnickiej oraz CrossFit 58100. Nowe zajęcia, na których swoje siły będzie mogła spróbować każda z Pań, zaprezentuje także Body Art ze Świdnicy. Jesienne kolory sprzyjają sesjom plenerowym a jeśli sesje to przede wszystkim w wykonaniu pani Ani Chodorowskiej z Chodorowska.Art. Podczas listopadowej edycji Kina Na Szpilkach nie zabraknie również panów z Hoppy Lab, którzy zawsze bardzo chętnie dzielą się swoją wielka pasją, jaką jest piwowarstwo.

„Planeta Singli” to przede wszystkim doskonała komedia romantyczna, która zdobyła serca milionów widzów w Polsce i ukazuje jak ważne jest w życiu posiadanie ukochanej osoby. Nie dotyczy to jednak tylko ludzi. Takich ukochanych osób szukają także niechciane psy czy koty ze schronisk. Podczas najbliższego Kina Na Szpilkach na holu będzie można także porozmawiać z przedstawicielami naszego, świdnickiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Dowiemy się jak możemy pomóc podopiecznym tej instytucji nie tylko w tym nadchodzącym zimowym okresie, ale i przez cały rok. Pracownicy schroniska opowiedzą także o możliwych adopcjach. Kto wie, być może któraś z Pań znajdzie podczas najbliższej edycji ukochanego… zwierzaka. Dodatkowo Kino Na Szpilkach odwiedzi pani Aneta Pawłowska, trener, behawiorystka psów, która udzieli Paniom porad np. na temat korygowania zachowań niepożądanych u swoich pupili.

Nie będzie to jedyne wystąpienie na sali kinowej. Mgr. Inż. Barbara Olszewska z gabinetu RównoWAGA opowie Paniom o diecie w zimie, która wbrew pozorom nie musi być trudna a trzymanie linii przy długich wieczorach i świątecznych pysznościach może być naprawdę przyjemne. Nie zabraknie także atrakcyjnych nagród a zabawę zacząć będzie można już na holu, gdzie na Panie będzie czekać tajemnicze zadanie – znalezienia „Drugiej połówki”. Na deser oczywiście doskonałe kino dla Pań. Tym razem specjalny, przedpremierowy pokaz hitu „Planeta Singli 2”!

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Rozwiązanie konkursu!

Dla naszych Czytelników mieliśmy jedno podwójne zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie. Aby je wygrać, należało wysłać maila na adres [email protected] z odpowiedzią na następujące pytanie konkursowe: Za który filmowy przebój świąteczny ostatnich lat odpowiada reżyser pierwszej części „Planety Singli”? Chodziło oczywiście o reżysera Mitja Okorna i jego film „Listy do M.” Laureatką konkursu została pani Anita Podolska. Gratulujemy!

/oprac. red./

 

Poprzedni artykułPolonistki liderkami po rundzie jesiennej
Następny artykułKierował po psychotropach