Strona główna 0_Slider W weekend 3. Rally Kegger, czyli rajdowe szaleństwo w Świdnicy!

W weekend 3. Rally Kegger, czyli rajdowe szaleństwo w Świdnicy! [VIDEO]

0

Przed nami trzeci Rally Kegger – szósta i ostatnia eliminacja imprezy rajdowej Tarmac Masters 2018, która po raz kolejny zawita w okolice Świdnicy. Szykują się niesamowite emocje, na starcie aż 111 załóg i 7 odcinków specjalnych, w tym super oes równoległy rozgrywany w sobotni wieczór! 

Patrząc na frekwencję uczestników, to Tarmac Masters już dawno pozostawił w tyle uznany i prestiżowy Rajd Świdnicki-Krause, będący eliminacją Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Liczby mówią same za siebie, średnio w każdej z eliminacji cyklu na liście startowej pojawia się 110-120 załóg. Tym razem w Świdnicy do rywalizacji przystąpi 111 rajdowych duetów.

3. Rally KEGGER 2018 – 6. Runda TM – preview

Zapraszamy na 6. rundę TARMAC MASTERS – 3. Rally KEGGER 2018 do Świdnicy już w najbliższy weekend.Na startujących jak i kibiców czekają nowe trasy. Zapraszamy wszystkich do oglądania jak i udostępaniania zapowiedzi wideo.

Gepostet von Tarmac Masters am Montag, 22. Oktober 2018

Rajdowe święto odbędzie się już w najbliższy weekend – 27 i 28 października. W sobotę o godz. 15.00 dojdzie do uroczystego przywitania zawodników w świdnickim Rynku. Następnie o 17.00 na parkingu firmy Electrolux będzie miał miejsce Super Special Stage – Turbo Julita. Wytypowane pary załóg będą tam rywalizować ze sobą równolegle na specjalnie przygotowanym torze. Ta właśnie próba zapowiada się niezwykle interesująco, ale to nie będzie koniec emocji.

W niedzielę na kibiców i zawodników czekać będzie w sumie sześć odcinków specjalnych. Będą to dwie konfiguracje przejeżdżane trzykrotnie, a konkretnie OS Kątki z Zebrzydowa do Mysłakowa (5,1 km) i OS Świdnica (Świdnica / Niegoszów / Wierzbna – 6 km). Niedzielne ściganie rozpocznie się już o 8.30, a zwycięzców poznamy o 16.30 w świdnickim Rynku.

 

Trzecia edycja Rally Kegger będzie szóstą i ostatnią eliminacją tegorocznego Tarmac Masters. Partnerem całego cyklu sześciu imprez jest dystrybutor marki YACCO z siedzibą w Świdnicy.