Strona główna 0_Slider Trwa walka o awans do piłkarskiego półfinału Pucharu Polski

Trwa walka o awans do piłkarskiego półfinału Pucharu Polski [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze Dabro-Bau MKS-u Polonia Stal Świdnica podejmują zespół Orła Ząbkowice Śląskie. Stawką tego pojedynku jest awans do Pucharu Polski na szczeblu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Wałbrzychu. Zapraszamy na tekstową relację LIVE, startujemy o 16.00 i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Do rozpoczęcia spotkania około 10 minut.

Rozpoczynamy spotkanie

Skład gospodarzy: Błaszczyk, Kozachenko, Florian, Sowa, Jagieła, Białasik, Szuba, Do Carmo, Brzeziński, Szczygieł, Myrta

Skład gości: Brandl, Fudali, Orzechowski, Wilk, Popek, Maciejewski, Różana, Gawlas, Piątkowski, Radziszewski, Konderak

7′ – pierwsze minuty jak na razie bez większego zagrożenia dla obu stron.

8′ – Sowa – żółta kartka

14′ – świetna okazja gospodarzy, Myrta podaje do Sowy, ten nie trafia z bliskiej odległości w światło bramki.

16′ – 200% sytuacja Brzezińskiego. Nasz skrzydłowy dostał dobre dogranie od Szczygła, minął bramkarza, a następnie trafił tylko w boczną siatkę!

21′ – uderza z dystansu Jhon Lee Do Carmo, piłka po nodze obrońcy wychodzi na rzut rożny.

22′ – Białasik strzela z dystansu – broni Brandl.

24′ – teraz z rzutu wolnego próbował Szuba, znów dobrze interweniował Brandl.

27′ – gospodarze wychodzą na prowadzenie – sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystuje Jhon Lee Do Carmo!!!

28′ – blisko gola Kozachenko – piłka o włos mija bramkę strzeżoną przez Brandla!

34′ – kolejne znakomite zagranie Szczygła, tym razem przed szansą na gola był Myrta, lecz brakło precyzji w wykończeniu tej akcji.

37′ – znów zakotłowało się w polu karnym ząbkowiczan, Florian zgrywał do Sowa, a ten nie zdołał opanować futbolówki.

39′ – Myrta strzela z około 16 metrów – piłkę końcami palców wybił Brandl.

42′ – niestety tracimy gola na 1:1. Rzut rożny zamyka Damian Różana!!!

koniec pierwszej połowy – poloniści pomimo dużej przewagi nie zdołali trafić do siatki po raz drugi, a na dodatek stracili prowadzenie. Jest remis 1:1!

rozpoczynamy drugą połowę – boisko opuścili Brzeziński i Do Carmo, w ich miejsce Traczykowski i Baumgarten

47′ – ależ bomba Białasika z ponad 25 metrów – piłka obija słupek ząbkowickiej bramki!

48′ – Szuba strzela z dystansu – dobrze interweniuje Brandl.

50′ – Orzechowski – żółta kartka.

55′ – Szczygieł decyduje się na strzał z dystansu – piłka przelatuje nad poprzeczką.

57′ – zza szesnastki próbuje Baumgarten – i tym razem futbolówka mija światło bramki.

58′ – spora przewaga piłkarzy Dabro-Bau Polonii Stali Świdnica.

64′ – coraz lepiej prezentują się goście, ale jak na razie bez większego zagrożenia dla bramki Błaszczyka.

65′ – Ł. Kot zastępuje Kozachenkę.

67′ – Szczygieł uderza z 20. metrów, piłka o pół metra mija poprzeczkę

70′ – rywale zagrywają ręką we własnym polu karnym – jedenastka dla świdniczan. Wojtek Szuba strzela tylko w poprzeczkę i wciąż remis 1:1!

72′ – Łaszczewski zastępuje Orzechowskiego

74′ – coś niesamowitego! Karny dla ząbkowiczan za faul naszego bramkarza, Gracjana Błaszczyka. Chwilę później nasz golkiper fantastycznie broni uderzenie Maciejewskiego!!!

78′ – Filipczak zastępuje Szczygła.

86′ – końcówka spotkania – Szuba uderza z 20 metrów – piłka po rykoszecie trafia w ręce Brandla.

koniec regulaminowych 90 minut – remis 1:1 i za moment będziemy świadkami rzutów karnych!