Strona główna 0_Slider Starostwo nagrodziło nauczycieli

Starostwo nagrodziło nauczycieli [FOTO]

0

Gratulacje, dyplomy i nagrody otrzymali z rąk starosty świdnickiego nauczyciele oraz dyrektorzy placówek oświaty, którzy w poniedziałek spotkali się w auli I Liceum Ogólnokształcącego na obchodach Dnia Edukacji Narodowej. 

Dzisiaj nagradzamy nauczycieli i pracowników oświaty za osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Pragnę jednocześnie z okazji dnia Edukacji Narodowej życzyć im  samych szczęśliwych i pogodnych dni oraz powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym – mówił starosta świdnicki Piotr Fedorowicz.

Gala wręczenia nagród zakończył koncert muzyki na żywo. Wyróżnienia otrzymali:

  1. Ilona Sitek – Warzecha – Zespół Szkół nr 1 w Świdnicy.
  2. Małgorzata Zaremba – Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu.
  3. Krzysztof Anklewicz – Zespół Szkół Mechanicznych im. Mikołaja Kopernika w Świdnicy
  4. Jacek Durlik – Centrum Kształcenia Zawodowego w Świdnicy
  5. Adriana Kaźmierczyk – Zespół Szkół nr 1 w Świdnicy.
  6. Emilia Młynarczuk – Zespół Szkół Hotelarsko – Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy.
  7. Rafał Fasuga – Zespół Szkół Budowlano – Elektrycznych im. Jana III Sobieskiego w Świdnicy.
  8. Michał Tomiałowicz – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy.
  9. Jarosław Natanek – Zespół Szkół Mechanicznych im. Mikołaja Kopernika w Świdnicy .
  10. Marek Ruszkowski – Zespół Szkół im. Stanisława Prosińskiego w Świebodzicach.
  11. Halina Fitas – Zespół Szkół w Strzegomiu.
  12. Jacek Brańka – Zespół Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Żarowie.
  13. Michał Żabrowski – I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Świdnicy
  14. Alicja Stawarz – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy.
  15. Agnieszka Grymek – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy.
  16. Beata Dratwa – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy.
  17. Joanna Szałek – III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Świdnicy.
  18. Agnieszka Andruszków -Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicach.
  19. Elżbieta Farion – Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu.
  20. Aleksandra Gulewicz – Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy.
  21. Aleksandra Kuc – Górka – Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy.
  22. Monika Figurska – Gmyrek – Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu.
  23. Agnieszka Galica – Zespół Szkół Specjalnych w Świebodzicach.
  24. Bolesław Kozów – Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 1 w Mrowinach.
  25. Małgorzata Uss – Zespół Placówek Specjalnych w Bystrzycy Górnej.
  26. Katarzyna Dera – Szymczak – Zespół Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych w Świdnicy.
  27. Andrzej Godyń – Centrum Kształcenia Zawodowego w Świdnicy.

/Tekst i foto: Artur Ciachowski/

[email protected]