Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

2

Są świdnickie ulice, na których w konkretny dzień tygodnia kierowcy kompletnie lekceważą przepisy ruchu drogowego i mają w nosie pieszych. Tak jest co niedzielę na ul. Spółdzielczej, gdy wierni przyjeżdżają na msze do katedry i w czwartki, gdy zastawiają wszystkie ulice i chodniki wokół targowiska przy ul. Równej.

Na zdjęciach, nadesłanych przez czytelników Swidnica24.pl nie brak też przykładów zastawiania przejść dla pieszych czy parkowania na trawnikach i deptakach.

Plac św. Jana Pawła II:Ul. Bracka: Ul. Długa: Ul. Mieszka I:Ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej:Ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej: Ul. Spółdzielcza: Ul. Spółdzielcza:Ul. Wojska Polskiego: Ul. Zamenhofa:Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie. Jeśli czytelnicy uważają, że podczas parkowania uwiecznionego na zdjęciu zostały złamane przepisy i oczekują ukarania kierowców, mogą zdjęcia i informację o niezgodnym z przepisami parkowaniu zgłosić policji.

/opr. asz/

Poprzedni artykułZwycięzców się nie sądzi [FOTO]
Następny artykułMarcinowice z dofinansowaniem na budowę dróg