Strona główna 0_Slider Debata prezydencka już 9 października! Zadaj pytanie kandydatom

Debata prezydencka już 9 października! Zadaj pytanie kandydatom

20

Dziewiątego października 2018 roku o swoich planach i wizjach rządzenia Świdnicą w latach 2018-2023 będą mówić kandydaci na urząd prezydenta. Debatę organizują redakcje portalu internetowego Swidnica24.pl i tygodnika „Wiadomości Świdnickie” z gościnnym udziałem dziennikarki „Gazety Wyborczej”. Pytania może zadać każdy świdniczanin!

Na zdjęciach kandydaci na urząd prezydenta Świdnicy: Robert Garstecki, Beata Moskal-Słaniewska, Janusz Solecki, Marcin Paluszek i Jacek Drobny.

Kandydaci na prezydenta, którzy zdecydowali się na udział w debacie, odpowiadać będą na pytania Agnieszki Szymkiewicz, redaktor naczelnej Swidnica24.pl, Agnieszki Dobkiewicz, dziennikarki „Gazety Wyborczej” oraz Rafała Pawłowskiego, redaktora naczelnego „Wiadomości Świdnickich” z zagadnień: infrastruktura i gospodarka, finanse i inwestycje miejskie, rola mieszkańców w podejmowaniu decyzji ws. miasta oraz oświata, kultura, promocja miasta i turystyka. W osobnym bloku zostaną wylosowane pytania, które nadeślą czytelnicy Swidnica24.pl oraz „Wiadomości Świdnickich”. Każdy z kandydatów będzie miał także czas na własną wypowiedź.

Debata odbędzie się w Hotelu Fado 9 października 2018 roku o godzinie 17.00 bez udziału publiczności. Będzie relacjonowana na żywo na portalu Swidnica24.pl, ws-24.pl, fanpage’ach i kanale yt. W „Wiadomościach Świdnickich” 15 października zostanie zamieszczony zapis debaty.

ZADAJ PYTANIE KANDYDATOWI!

Każdy z kandydatów, uczestniczących w debacie, otrzyma jedno pytanie od mieszkańca miasta. Pytania będę losowane tuż przed odczytaniem.

Pytania można nadsyłać na adres [email protected] do 8 października 2018 roku. W temacie proszę wpisać PYTANIE DEBATA

Poprzedni artykułWrócili na tarczy z Grodkowa…
Następny artykułOlimpia wygrała w trzech setach