Strona główna 0_Slider 60 tysięcy czytelników w najgorętsze wyborcze dni

60 tysięcy czytelników w najgorętsze wyborcze dni

2

Ponad 200 tysięcy czytelników, ponad 1,8 miliona odsłon strony – takim zainteresowaniem cieszył się portal Swidnica24.pl w wyborczym czasie od 22 września do 22 października  2018 roku. W najgorętsze wyborcze dni informacje na naszej stronie przeczytało 60 225 osób. Dziękujemy!

Swidnica24.pl szeroko informowała o propozycjach komitetów wyborczych, które zdecydowały się wziąć udział w wyborach samorządowych na wójtów, burmistrzów, prezydenta Świdnicy, do rad gmin i miast, do rady powiatu i sejmiku. Mieszkańcy Świdnicy i powiatu świdnickiego mogli poznać zamiary kandydatów na najbliższe 5 lat. W co zainwestują, jak zamierzają wydawać pieniądze podatników, jak widzą współpracę z mieszkańcami?

Statystki google analytics

W najgorętszym wyborczym i powyborczym czasie zbieraliśmy dla państwa rzetelne dane, oparte o informacje z gminnych i miejskich komisji wyborczych, a  także z Państwowej Komisji Wyborczej. Portal nie spekulował, nie podawał wiadomości niesprawdzonych. Dziękujemy za cierpliwość w oczekiwaniu na ostateczne wyniki.

Dla Państwa pracuje zespół w składzie:

Agnieszka Nowicka, Michał Nadolski, Artur Ciachowski, Dariusz Nowaczyński, Tomasz Kownacki i Mateusz Dzień vel Rakoczy.

Dziękujemy i codziennie zapraszamy po nowe informacje ze Świdnicy i powiatu świdnickiego.

Redaktor naczelna Agnieszka Szymkiewicz
Wydawca Marek Kowalski

Poprzedni artykułZderzenie na Esperantystów. Dachowanie w Bystrzycy Dolnej
Następny artykułRusza budowa ronda. Będą utrudnienia na Kliczkowskiej i Kopernika