Strona główna 0_Slider Sukces festynu w “Szóstce”. Zebrano prawie 19 tysięcy!

Sukces festynu w “Szóstce”. Zebrano prawie 19 tysięcy!

0

Świdniczanie nie zawiedli i otworzyli serca dla Anny Marszałek. Podczas sobotniego festynu patriotycznego zebrano 18 tys. 647 złotych na leczenie 36-latki.

Festyn “Kochamy Cię Polsko” odbył się na terenie świdnickiej Szkoły Podstawowej nr 6. Była to okazja nie tylko do świętowania 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Patriotyczne przesłanie organizatorzy postanowili połączyć z charytatywną zbiórką na rzecz Anny Marszałek, chorej na raka 36-latki, mamy dwójki dzieci. Świdniczanka od 2016 roku walczy z chorobą nowotworową. Od listopada 2017 roku zmaga się ze złośliwym nowotworem kości.

36-latka walczy o powrót do zdrowia. Potrzebna jest jednak pomoc w zebraniu środków na dojazdy na leczenie, zakup nierefundowanych leków, rehabilitacje i terapie niekonwencjonalne. To właśnie na ten cel trafią środki zebrane podczas sobotniego festynu. Dodatkowo na portalu zrzutka.pl cały czas trwa zbiórka zorganizowana przez przyjaciół Anny Marszałek. Dotychczasowe wpłaty przekroczyły 19 tys. złotych, ale celem jest 50 tysięcy. Wpłat można dokonać TU lub na podane poniżej konto:

Michał Nadolski
[email protected]