Strona główna 0_Slider Świdnica – Wołów: Rozpoczynamy piłkarskie zmagania na nowym stadionie!

Świdnica – Wołów: Rozpoczynamy piłkarskie zmagania na nowym stadionie!

Piłkarze Dabro-Bau MKS-u Polonia Stal Świdnica po raz pierwszy zagrają na dopiero co oddanej do użytku głównej murawie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. O godz. 14.00 podejmiemy drużynę MKP Wołów. Zapraszamy na tekstową relację LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Start spotkania o godz. 14.00.

Rozpoczynamy spotkanie

Skład Dabro-Bau Polonii Stali: B. Kpot, Florian, Białas, Sowa, Kozachenko, Szuba, Filipczak, Myrta, Baumgarten, Traczykoiwski, Santos

Skad MKP Szaciłło, Lofek,Hryszkiewicz, Żbik, Kościuk, Włodarczyk, Tabak, Szaciło, Janus, Majbroda, Sikorski

2′ – rzut rożny dla gospodarzy – sytuacją czyszczą obrońcy MKP.

4′ – początek meczu to gra w środku pola, jak na razie brak większego zagrożenia dla obu bramkarzy.

5′ – dobre podanie Szuby do Santosa, nasz napastnik strzela mocno, ale obok spojenia słupka z poprzeczką!

9′ – wrzutka w pole karne drużyny MKP, górą nasza obrona.

11′ – na strzał z okolicy 20. metra decyduje się Baumgarten – futbolówka wyraźnie mija jednak światło bramki.

18′ – Szuba uderza z rzutu wolnego – piłka obija mur i wychodzi poza pole gry.

20′ – dośrodkowanie z rzutu wolnego strzałem głową próbuje finalizować Sowa. Piłka przelatuje obok bramki.

26′ – na boisku głównym świdnickiego OSiR-u wciąż bez goli.

30′ – świetna okazja Brazylijczyka Santosa, nasz napastnik znalazł się oko w oko z bramkarzem, ale uderzając z ostrego kąta trafił w golkipera MKP!

31′ – żółta kartka – Szaciło

35′ – seria naszych dośrodkowań w pole karne MKP – bez powodzenia

40′ – uderzenie z rzutu wolnego Szuby, piłkę końcami palców trącił niestety Szaciłło

42′ – Janus – żółta kartka

44′ – Szuba – żółta kartka

koniec pierwszej połowy – remis 0:0

rozpoczynamy drugą część spotkania.

47′ – blisko gola Myrta, piłkę po uderzeniu Roberta odbija bramkarz rywali.

48′ – rzut rożny, dośrodkowanie w pole karne MKP i strzał głową – znów górą Szaciłło!

50′ – świetnie z lewej strony boiska piłkę dorzuca Kozachenko, niestety niecelnie główkuje Myrta!

52′ – w zdecydowanym natarciu świdniczanie, przed momentem tylko w znany sobie sposób Szaciłło uchronił swój zespół przed utratą gola po strzale Szuby!

54′ – jak to mówią niewykorzystane sytuacje się mszczą. Ostre dośrodkowanie piłki z rzutu wolnego, piłka rykoszetem odbiła się od jednego z naszych zawodników i zaskoczyła Kota! Przegrywamy 0:1!!!

58′ – Szuba próbował strzału z dalszej odległości – piłka wyraźnie przeleciała nad poprzeczką.

61′ – rzut rożny dla polonistów wykończony przez Traczykowskiego! Mamy remis 1:1!!!

65′ – znów dobrze w polu karnym znalazł się Santos. Uderzenie Alefe Limy broni jednak bramkarz MKP.

68′ – znakomita główka Alefe Limy Santosa – Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica na prowadzeniu 2:1!!!

68′ – Brzeziński zastępuje Traczykowskiego

69 – Sikorski – żółta kartka

72′ – Baumgarten strzela z 25 metrów – piłka o metr mija poprzeczkę wołowskiej bramki.

75′ – trwa oblężenie bramki MKP – blisko goli Brzeziński i Baumgarten. Brakło niestety szczęścia i lepszego wykończenia swoich prób.

77′ – koronkowa akcja rywali i do pustej bramki piłkę pakuje Janus – niestety mamy 2:2!!!

81′ – znakomite przejęcie piłki przez Szubę, która następnie z ponad 20 metrów lobuje bramkarza MKP. Wracamy na prowadzenie – jest 3:2!!!

83′ – Szczygieł zmienia Floriana

84′ – kolejna zmiana w drużynie gospodarzy – Białasik zastępuje Myrtę

84′ – Baumgarten strzela z narożnika pola karnego – piłka o włos mija spojenie słupka z poprzeczką!

88′ – Szczygieł wykorzystuje sytuację sam na sam z bramkarzem przeciwników – prowadzimy już 4:2!!!

90′ – Roman zmienia Santosa