Strona główna Sport Piłka nożna Przełamanie AKS-u, wysoka wygrana ze Stalą

Przełamanie AKS-u, wysoka wygrana ze Stalą

0

Po dwóch remisach z rzędu piłkarze AKS-u Strzegom powrócili na zwycięską ścieżkę. Podopieczni Roberta Bubnowicza pewnie sięgnęli po trzy punkty ogrywając na wyjeździe Stal Chocianów 4:0.

Strzegomianie dzięki zwycięstwu i potknięciu Górnika Złotoryja (remis 0:0 z Odrą Ścinawa), wrócili na pozycję wicelidera grupy zachodniej IV ligi. AKS prowadził do przerwy 1:0 po trafieniu Damiana Migalskiego. Po przerwie goście udowodnili swoją wyższość w postaci zdobycia trzech goli. Dwukrotnie bramkarza rywali pokonał Nigeryjczyk Roland Emeka, a raz ta sztuka udała się zawodnikowi z Ukrainy – Dmytro Shevchenko. W tabeli rozgrywek AKS Strzegom wciąż jednak traci cztery punkty do Chrobrego II Głogów, który otwiera stawkę z kompletem 21 punktów. W kolejnym pojedynku strzegomianie podejmą na własnym boisku czerwoną latarnię ligi – Spartę Grębocice.

Stal Chocianów – AKS Strzegom 0:4 (0:1)

AKS: Słowik (75′ Wajdzik), Krupnik, Chrapek, Durajczyk, Zieliński (52′ Serweciński), Domaradzki, Morawski, Shevchenko (60′ Deiverson), Migalski (80′ Szerszeń), Emeka (66′ Silva), Sadowski.

Poprzedni artykułStadion za prawie 10 milionów. Przy odbiorach wykryto usterki
Następny artykułPrezentujemy gole z meczu piłkarskiej IV ligi: Świdnica – Wołów [VIDEO]