Strona główna Sport Piłka nożna Opadli z sił w drugiej połowie spotkania

Opadli z sił w drugiej połowie spotkania

0

Niezwykle trudno było szukać pozytywów przed ostatnim meczem z udziałem piłkarzy Zjednoczonych Żarów. Przeżywająca tego dnia spore problemy kadrowe drużyna Adama Łagiewki, musiała walczyć na wyjeździe z wymagającym beniaminkiem – Orłem Prusice.

Gospodarze wygrali mecz 4:0. Hat-trickiem popisał się Przemysław Stasiak, a z jednego gola cieszył się Sebastian Zagórski. Wszystkie trafienia zanotowane zostały w drugiej części spotkania, a dokładniej w ostatnich 30 minutach, kiedy to goście powoli zaczęli opadać z sił. W 75. minucie doszło do rzadko spotykanej sytuacji na tym poziomie rozgrywkowym. Przez ostatni kwadrans Zjednoczeni mieli na boisku dwóch nominalnych bramkarzy. Między słupkami stanął wprowadzony Marcin Hruszowiec, a w pole powędrował Tomasz Janikowski. Po sześciu kolejkach Zjednoczeni Żarów z dorobkiem jednego punktu zamykają tabelę rozgrywek grupy wschodniej IV ligi.

Orzeł Prusice – Zjednoczeni Żarów 4:0 (0:0)

Zjednoczeni: Janikowski, Borowiec, Szuba, Gawryszewski (75′ M. Hruszowiec), Kaczmarczyk, Łagiewka, Czoch, Khvostenko, Goździejewski, Baziak, Sajdak.

Poprzedni artykułProfil prezydentki profilem komitetu. Wszystkie chwyty (wyborcze) dozwolone?
Następny artykułAtrakcje na „Szlaku Kamienia”