Strona główna 0_Slider Czeka podwójne zaproszenie do Kina Na Szpilkach

Czeka podwójne zaproszenie do Kina Na Szpilkach

0

Już jutro, 13 września 2018 roku, świdnickie Cinema 3D zaprasza na spotkanie z cyklu Kino Na Szpilkach. Zapowiada się znakomita zabawa, z udziałem instruktorek tańca, a na finał przedpremierowy pokaz komedii „Juliusz”. Na czytelniczki i czytelników Swidnica24.pl czeka podwójne zaproszenie!

W programie wydarzenia min. warsztaty taneczne prowadzone przez Luizę Hoszowską instruktorkę zajęć Latino Lui w centrum Renesans. To propozycja dla wszystkich pań, które poprzez dobrą zabawę chcą popracować nad swoją sylwetką. Luiza wraz ze swoimi podopiecznymi zaprezentuje na scenie namiastkę atmosfery z sali treningowej i zaprosi do wspólnej tanecznej zabawy. Małgorzata Włosińska z kolei zaprezentuje Paniom w krótkim pokazie, czym jest Dancehall.

Na dużym ekranie zobaczymy efekty sesji zdjęciowych Szpilkowych laureatek poprzednich edycji w wykonaniu młodej,  utalentowanej Anny Chodorowskiej.

Organizatorzy zapowiadają moc atrakcji przygotowanych przez sponsorów. Naturehouse i Calor Eat pomogą  zrównoważyć dietę po wakacyjnej dyspensie. Tajniki makijażu zdradzą  profesjonalistki ze studio Lumaki, Queens Make Up i Mary Kay. Salon Fanaberia poradzi, jak zadbać o siebie po wakacyjnych wojażach, a Souvre doradzi, jakie kosmetyki wybrać. Do wrześniowej edycji dołączy Jolanta Konarzewska z nowinkami z Avonu, a najciekawsze trendy fryzur zaprezentuje Magdalena Wiatrowska. Zmienić można siebie, a także wnętrze swojego domu – z propozycjami aranżacji śpieszy La Belle Vie”. Lokalni browarnicy z Hopy Lab częstować będą swoimi lokalnymi specjałami i podpowiedzą, jak odróżnić Lager od Pilsnera.

Na koniec na wszystkie panie czeka wyjątkowy seans – specjalny, przedpremierowy pokaz komedii w znakomitej obsadzie czyli „Juliusz”.

„Juliusz” to nowa komedia twórców „Planety Singli” – przeboju, który obejrzało w kinach blisko 2 miliony widzów! W roli tytułowej Wojciech Mecwaldowski, obok którego zobaczymy Jana Peszka, Annę Smołowik i Rafała Rutkowskiego. Scenariusz filmu współtworzyli najlepsi polscy stand-uperzy: Abelard Giza i Kacper Ruciński. W dodatkowych, zaskakujących rolach wielkie nazwiska polskiego kina: Jerzy Skolimowski, Andrzej Chyra i Maciej Stuhr.

Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki (Wojciech Mecwaldowski), którego głównym problemem w życiu jest ojciec (Jan Peszek) – nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii – Dorota (Anna Smołowik). Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…

Bilety już do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl.

Konkurs!

Zapraszamy do udziału w błyskawicznym konkursie. „Bardzo niedobre dialogi są. W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje” – z jakiego filmu pochodzi cytat? Podwójne zaproszenie do Kina Na Szpilkach trafi do osoby, która jako pierwsza poprawnie odpowie na pytanie. Odpowiedzi proszę wysyłać e-mailem na adres [email protected], wpisując w temacie KNS, w treści odpowiedź, imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy do wiadomości redakcji. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony telefonicznie do godziny 10.00 13 września 2018 roku.

Poprzedni artykułStrażnicy miejscy kontra samochód bez kierowcy
Następny artykułPrace wodociągowe w Jaworzynie. Nie będzie przejazdu pod wiaduktem kolejowym