Strona główna 0_Slider Świdniccy piłkarze walczą z Sokołem

Świdniccy piłkarze walczą z Sokołem [RELACJA LIVE]

2

Piłkarze Dabro-Bau Polonii Stali Świdnica po raz pierwszy w tym sezonie grają przed własną publicznością. Rywalem podopiecznych Rafała Markowskiego będzie Sokół Wielka Lipa. Zapraszamy na tekstową relację LIVE, startujemy o 17.00 i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład Dabro-Bau Polonii Stali: B. Kot, Jagieła, Salamon, Sowa, Kozachenko, Szuba, Białasik, Baumgarten, Brzeziński, Traczykowski, Myrta

Skład Sokoła: Frątczak, J. Wróbel, M. Wróbel, Łakomski, Suppan, Musia, Wargin, Medvid, Sudoł, Ożga, Banik

Sędzia główny – Jarosław Łuniewski – KS Legnica

rozpoczynamy spotkanie

3′ – rzut rożny dla gospodarzy – akcję kończy Białasik, ale niestety piłka przelatuje nad bramką

5′ – niestety przegrywamy 0:1! Piłka trafia na prawą stronę pola karnego do Igora Wargina, który bezpośrednim uderzeniem z powietrza pokonuje Bartłomieja Kota!

8′ – stały fragment gry, uderzenie głową jednego z przeciwników i ratuje nas słupek! Śpimy niestety w tym pierwszym fragmencie spotkania…

12′ – chyba powinien być rzut karny dla świdniczan, Traczykowski był ostro powstrzymywany w polu karnym, ale zdaniem sędziego czysto

18′ – Myrta w ostatniej chwili zablokowany przez obrońców

20′ – uderzenie Baumgartena zablokowane przez obrońców, poprawka Szuby niecelna

22′ – goście zaczynają grać coraz ostrzej – dwie żółte kartki – Suppan i Sudoł

27′ – Myrta – żółta kartka

29′ – Szuba dorzuca piłkę w pole karna, tam głową trąca ją Salamon. Ostatecznie futbolówka mija światło bramki

31′ – Szuba dośrodkowuje piłkę z rzutu rożnego, głową do sieci pakuje ją Patryk Salamon – mamy remis 1:1!!!

37′ – kolejny rzut rożny dla miejscowych, Szuba znów szukał Salamona, lecz tym razem nasz kapitan nie zdołał sięgnąć piłki

40 – Wargin – żółta karta

43′ – potężne uderzenie Baumgartena z narożnika pola karnego – było bardzo blisko celu!

koniec pierwszej połowy – remis 1:1

rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składach

48′ – rzut wolny z około 17 metrów – Szuba uderza niestety niecelnie – piłka o pół metra minęła poprzeczkę bramki Sokoła

53′ – Salamon ucierpiał w jednym ze starć z rywalami

56′ – Białasik – żółta kartka

57′ – stuprocentowa sytuacja Dabro-Bau Polonii-Stali – Brzeziński przegrał pojedynek z bramkarzem, a następnie próbujący dobijać Myrta nie trafił w światło bramki!

58′ – podwójna zmiana w naszej drużynie: boisko opuszczają Salamon i Traczykowski, w ich miejsce Ł. Kot i Szczygieł

59′ – zmiana w drużynie gości – Rosiński za Łakomskiego

65′ – Szuba uderza z rzutu wolnego – piłkę pewnie w dłonie łapie Frątczak

67′ – Wojtyło zmienia Suppana

69′ – Jagieła – żółta kartka

71′ – Filipczak zastępuje Brzezińskiego

72′ – rzut wolny dla rywali – uderzenie Wróbla wyłapuje Kot

73′ – bardzo blisko gola dla świdniczan. Zespołową akcję naszej drużyny kończy Szczygieł, piłka przelatuje jednak obok bramki

80′ – Jagieła zdaniem sędziego fauluje w polu karnym jednego z rywali. Jedenastkę na gola zamienia Michał Wróbel – Sokół wychodzi na prowadzenie 2:1!!!

82′ – Roman wchodzi na boisko za Białasika

90′ – sędzia dolicza 4 minuty

koniec meczu – przegrywamy 1:2

Poprzedni artykułZaginął roczny kocurek [Aktualizacja]
Następny artykułOkiem prawnika: Czy po śmierci bliskich należy się zadośćuczynienie?