Strona główna 0_Slider Silesian Cup: Pierwsze mecze już za nami

Silesian Cup: Pierwsze mecze już za nami [FOTO]

0

Dobiegły końca emocje związane z pierwszym dniem trzynastej edycji turnieju piłkarskiego Silesian Cup. Do boju ruszyło ponad pół tysiąca zawodników reprezentujących 46 drużyn i startujących w 5 kategoriach wiekowych. W czwartek kolejna porcja piłkarskich emocji, triumfatorów imprezy poznamy w sobotę.

Jak na razie bardzo dobrze w kategorii U-9 wiedzie się pierwszym drużynom Polonii-Stali Świdnica i Gryfa Świdnica. Poloniści zapisali na swoim koncie dwie wygrane, efektownie pokonując 13:0 AP III Żyrardów i 16:1 Gryfa II Świdnica. Gryfiacy ograli z kolei po 11:1 GKS Rozbark Bytom oraz czeskie SK I Hranice.  W kategorii U-10 trzy zespoły mogą pochwalić się kompletem dwóch wygranych. Mowa o Gryfie I Świdnica, APG Gliwice i AP I Żyrardów.

W kategorii U-11 świetnie wiedzie się piłkarzom GKS-u I Bełchatów, którzy zanotowali trzy zwycięstwa, pokonując 11:0 GKS Rozbark Bytom i po 4:0 Gryfa Świdnica i TJ Sokol Olsany. Równie dobrze prezentuje się Piotrcovia I Piotrków Trybunalski, która w pokonanym polu pozostawiła GKS Rozbark Bytom, Piotrcovię II i TJ Sokol Olsany. Dwie wygrane odnotowali zawodnicy GKS-u II Bełchatów.

W klasyfikacji U-12 z siedmioma punktami (dwa zwycięstwa i remis) prowadzą w tabeli jak na razie Zjednoczeni Pudliszki i WKS Śląsk Wrocław. 6 punktów na swoim koncie ma Atom Grądy. W najstarszej kategorii – U-14 po dwie wygrane odnieśli piłkarze GKS-u II Bełchatów i TJ Sokol Olsany.

 

/FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułŚwidnica pamiętała o powstańcach warszawskich [FOTO/VIDEO]
Następny artykułSpłonęło mieszkanie, cztery osoby w szpitalu