Strona główna Sport Piłka nożna Postrzelali obcokrajowcy

Postrzelali obcokrajowcy

0

Piłkarze AKS-u Strzegom zapisali w swoim dorobku kolejne wysokie zwycięstwo na boiskach IV ligi. Podopieczni Roberta Bubnowicza pokonali 7:1 Spartę Rudna, a aż sześć goli dla gospodarzy strzelili obcokrajowcy.

Hat-trick’a odnotował Nigeryjczyk Roland Emeka, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w pierwszej połowie, a ostatnie trafienie zanotował w 57. minucie spotkania. W 60. minucie na 4:0 wynik podwyższył Kamil Sadowski. Kolejne gole były dziełem Ukraińca Dmytro Shevchenko (2) i Brazylijczyka Deiversona Correia de Asis Lima. Gości stać było tylko na honorowe trafienie. W 86. minucie rezultat na 7:1 dla miejscowych ustalił gracz Sparty Rudna, Łukasz Ostrowski. AKS Strzegom z kompletem sześciu punktów i bilansem goli 10:1 jest liderem grupy zachodniej piłkarskiej IV ligi dolnośląskiej. W kolejnej serii spotkań strzegomianie zagrają na wyjeździe z Odrą Ścinawa (26.08 – godz. 17.00).

AKS Strzegom – Sparta Rudna 7:1 (2:0)

AKS: Słowik, Zieliński, Kokoszka, Durajczyk, Serweciński, Domaradzki, Morawski, Shevchenko (75′ Szerszeń), Sadowski, Migalski (67′ Krupnik), Emeka (63′ Deiverson)

Poprzedni artykułBeata Moskal-Słaniewska idzie do wyborów z własnym komitetem. SLD nie tworzy własnej listy do Rady Miejskiej