Strona główna Sport Piłka nożna Znamy terminarz piłkarskiej “okręgówki”

Znamy terminarz piłkarskiej “okręgówki”

0

Nasze drużyny piłkarskie z terenu powiatu świdnickiego poznały szczegółowy terminarz klasy okręgowej na szczeblu OZPN Wałbrzych. Sprawdź z kim i kiedy zagrają swoje mecze zawodnicy Karoliny Jaworzyna Śląska, Gromu Witków, LKS-u Bystrzyca Górna, Granitu Roztoka i Wenus Nowice. 

1. kolejka (11-12 sierpnia)
Kryształ Stronie Śląskie – MKS Szczawno Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój – Skałki Stolec
Karolina Jaworzyna Śląska – Pogoń Pieszyce
Wenus Nowice – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Victoria Tuszyn – Granit Roztoka
Górnik Boguszów-Gorce – Zdrój Jedlina Zdrój
Sparta Ziębice – Piławianka Piława Górna
LKS Bystrzyca Górna – Grom Witków

2. kolejka (18-19 sierpnia)
MKS Szczawno Zdrój – Grom Witków
Piławianka Piława Górna – LKS Bystrzyca Górna
Zdrój Jedlina Zdrój – Sparta Ziębice
Granit Roztoka – Górnik Boguszów-Gorce
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Victoria Tuszyn
Pogoń Pieszyce – Wenus Nowice
Skałki Stolec – Karolina Jaworzyna Śląska
Kryształ Stronie Śląskie – Włókniarz Kudowa Zdrój

3. kolejka (25-26 sierpnia)
Włókniarz Kudowa Zdrój – MKS Szczawno Zdrój
Karolina Jaworzyna Śląska – Kryształ Stronie Śląskie
Wenus Nowice – Skałki Stolec
Victoria Tuszyn – Pogoń Pieszyce
Górnik Boguszów-Gorce – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Sparta Ziębice – Granit Roztoka
LKS Bystrzyca Górna – Zdrój Jedlina Zdrój
Grom Witków – Piławianka Piława Górna

4. kolejka (1-2 września)
MKS Szczawno Zdrój – Piławianka Piława Górna
Zdrój Jedlina Zdrój – Grom Witków
Granit Roztoka – LKS Bystrzyca Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Sparta Ziębice
Pogoń Pieszyce – Górnik Boguszów-Gorce
Skałki Stolec – Victoria Tuszyn
Kryształ Stronie Śląskie – Wenus Nowice
Włókniarz Kudowa Zdrój – Karolina Jaworzyna Śląska

5. kolejka (8-9 września)
Karolina Jaworzyna Śląska – MKS Szczawno Zdrój
Wenus Nowice – Włókniarz Kudowa Zdrój
Victoria Tuszyn – Kryształ Stronie Śląskie
Górnik Boguszów-Gorce – Skałki Stolec
Sparta Ziębice – Pogoń Pieszyce
LKS Bystrzyca Górna – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Grom Witków – Granit Roztoka
Piławianka Piława Górna – Zdrój Jedlina Zdrój

6. kolejka (15-16 września)
MKS Szczawno Zdrój – Zdrój Jedlina Zdrój
Granit Roztoka – Piławianka Piława Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Grom Witków
Pogoń Pieszyce – LKS Bystrzyca Górna
Skałki Stolec – Sparta Ziębice
Kryształ Stronie Śląskie – Górnik Boguszów-Gorce
Włókniarz Kudowa Zdrój – Victoria Tuszyn
Karolina Jaworzyna Śląska – Wenus Nowice

7. kolejka (22-23 września)
Wenus Nowice – MKS Szczawno Zdrój
Victoria Tuszyn – Karolina Jaworzyna Śląska
Górnik Boguszów-Gorce – Włókniarz Kudowa Zdrój
Sparta Ziębice – Kryształ Stronie Śląskie
LKS Bystrzyca Górna – Skałki Stolec
Grom Witków – Pogoń Pieszyce
Piławianka Piława Górna – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zdrój Jedlina Zdrój – Granit Roztoka

8. kolejka (29-30 września)
MKS Szczawno Zdrój – Granit Roztoka
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Zdrój Jedlina Zdrój
Pogoń Pieszyce – Piławianka Piława Górna
Skałki Stolec – Grom Witków
Kryształ Stronie Śląskie – LKS Bystrzyca Górna
Włókniarz Kudowa Zdrój – Sparta Ziębice
Karolina Jaworzyna Śląska – Górnik Boguszów-Gorce
Wenus Nowice – Victoria Tuszyn

9. kolejka (6-7 października)
Victoria Tuszyn – MKS Szczawno Zdrój
Górnik Boguszów-Gorce – Wenus Nowice
Sparta Ziębice – Karolina Jaworzyna Śląska
LKS Bystrzyca Górna – Włókniarz Kudowa Zdrój
Grom Witków – Kryształ Stronie Śląskie
Piławianka Piława Górna – Skałki Stolec
Zdrój Jedlina Zdrój – Pogoń Pieszyce
Granit Roztoka – Zamek Kamieniec Ząbkowicki

10. kolejka (13-14 października)
MKS Szczawno Zdrój – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Pogoń Pieszyce – Granit Roztoka
Skałki Stolec – Zdrój Jedlina Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie – Piławianka Piława Górna
Włókniarz Kudowa Zdrój – Grom Witków
Karolina Jaworzyna Śląska – LKS Bystrzyca Górna
Wenus Nowice – Sparta Ziębice
Victoria Tuszyn – Górnik Boguszów-Gorce

11. kolejka (20-21 października)
Górnik Boguszów-Gorce – MKS Szczawno Zdrój
Sparta Ziębice – Victoria Tuszyn
LKS Bystrzyca Górna – Wenus Nowice
Grom Witków – Karolina Jaworzyna Śląska
Piławianka Piława Górna – Włókniarz Kudowa Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój – Kryształ Stronie Śląskie
Granit Roztoka – Skałki Stolec
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Pogoń Pieszyce

12. kolejka (27-28 października)
MKS Szczawno Zdrój – Pogoń Pieszyce
Skałki Stolec – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Kryształ Stronie Śląskie – Granit Roztoka
Włókniarz Kudowa Zdrój – Zdrój Jedlina Zdrój
Karolina Jaworzyna Śląska – Piławianka Piława Górna
Wenus Nowice – Grom Witków
Victoria Tuszyn – LKS Bystrzyca Górna
Górnik Boguszów-Gorce – Sparta Ziębice

13. kolejka (3-4 listopada)
Sparta Ziębice – MKS Szczawno Zdrój
LKS Bystrzyca Górna – Górnik Boguszów-Gorce
Grom Witków – Victoria Tuszyn
Piławianka Piława Górna – Wenus Nowice
Zdrój Jedlina Zdrój – Karolina Jaworzyna Śląska
Granit Roztoka – Włókniarz Kudowa Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Kryształ Stronie Śląskie
Pogoń Pieszyce – Skałki Stolec

14. kolejka (10-11 listopada)
MKS Szczawno Zdrój – Skałki Stolec
Kryształ Stronie Śląskie – Pogoń Pieszyce
Włókniarz Kudowa Zdrój – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Karolina Jaworzyna Śląska – Granit Roztoka
Wenus Nowice – Zdrój Jedlina Zdrój
Victoria Tuszyn – Piławianka Piława Górna
Górnik Boguszów-Gorce – Grom Witków
Sparta Ziębice – LKS Bystrzyca Górna

15. kolejka (17-18 listopada)
LKS Bystrzyca Górna – MKS Szczawno Zdrój
Grom Witków – Sparta Ziębice
Piławianka Piława Górna – Górnik Boguszów-Gorce
Zdrój Jedlina Zdrój – Victoria Tuszyn
Granit Roztoka – Wenus Nowice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Karolina Jaworzyna Śląska
Pogoń Pieszyce – Włókniarz Kudowa Zdrój
Skałki Stolec – Kryształ Stronie Śląskie