Strona główna Temat dnia Pożyczki za darmo – prawda czy mit?

Pożyczki za darmo – prawda czy mit?

0

Czy można wziąć całkowicie darmową pożyczkę bez odsetek, oprocentowania, ani jakichkolwiek innych opłat i spłacić dokładnie tyle, ile się pożyczyło? Coraz więcej internetowych firm pożyczkowych w wyspecjalizowanych w udzielaniu szybkich chwilówek online oferuje pierwszą pożyczkę za darmo. Darmowa pożyczka przez internet jest rzeczywiście udzielana za 0 złotych (RRSO=0%) pod warunkiem, że jesteśmy nowymi klientami i spłacimy nieoprocentowaną gotówkę w wymaganym terminie.

Pożyczki za darmo – kto ich udziela?

Pożyczki za darmo oferowane są przez pozabankowe firmy pożyczkowe udzielające finansowania w kanale online. Darmowa pierwsza pożyczka skierowana jest do nowych klientów, którzy złożą swój pierwszy wniosek pożyczkowy poprzez serwis internetowy danego pożyczkodawcy. Na rynku znajdziemy kilkanaście instytucji pożyczkowych zapewniających szybką pożyczkę pozbawioną jakichkolwiek kosztów. Na przykład w www.viasms.pl pożyczymy nawet 1500 zł całkowicie za darmo. Gotówka bez opłat udostępniana zostanie na okres 30 dni i będziemy mogli przeznaczyć ją na dowolny cel. Każdy klient rozpoczynający dopiero współpracę z ViaSms o względnie dobrej historii kredytowej otrzyma nieoprocentowaną gotówkę w formie bezpośredniego przelewu na konto. Wystarczy tylko wypełnić w oparciu o prawdziwe dane formularz pożyczkowych dostępny na stronie internetowej, a także dokonać weryfikacji swojej tożsamości.

Darmowe pożyczki – jakie są warunki?

Darmowe pożyczki w sektorze pozabankowym udzielane są na przejrzystych i uczciwych zasadach. Propozycja pożyczki 0% nie zawiera żadnych ukrytych opłat ani haczyków zapisanych drobnym druczkiem. Terminowa spłata pierwszej pożyczki gwarantuje, że unikniemy wszelkich kosztów związanych z zadłużeniem i zwrócimy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy. Jeżeli jednak nie zdążymy spłacić zobowiązania w ciągu wymaganego 1 miesiąca zostaniemy naturalnie obciążeni odsetkami karnymi z tytułu zwłoki. Darmowa pożyczka to zatem propozycja dla odpowiedzialnych pożyczkobiorców, którzy szukają wsparcia finansowego na relatywnie krótki czas. Pożyczka za darmo jest również wygodna, ponieważ firmy pożyczkowe udzielają jej w oparciu o uproszczone formalności co oznacza, że jedynym dokumentem niezbędnym do jej otrzymania jest dowód osobisty. Cały proces związany z uzyskaniem pożyczki bez odsetek jest również prosty, a czas realizacji przelewu gotówkowego w przypadku pozytywnej weryfikacji może wynieść zaledwie 15 minut.

Czy warto skorzystać z pożyczki za darmo?

Pożyczka za darmo to nie tylko okazja do bezkosztowego pozyskania dodatkowego wsparcia finansowego w sytuacji, kiedy pilnie potrzebujemy gotówki i w tym celu zdecydujemy się na szybką pożyczką. Darmowa pożyczka to również możliwość poznania w praktyce mechanizmów i zasadach w oparciu o jakie udzielane są pożyczki bez BIK. Ponadto klienci, którzy regularnie korzystają z pożyczek przez internet zyskują wyższe limity środków, które mogą im zostać przyznane w ramach jednorazowej pożyczki udzielanej na dowód. Maksymalna wysokość takiej pożyczki dostępnej od ręki może wynieść nawet 4000 złotych. Współpraca z pozabankowymi instytucjami pożyczkami polegająca na pożyczaniu od nich drobnych kwot chwilówek wpływa pozytywnie również na naszą historię kredytową. Jeżeli terminowo spłacamy każdorazowe zobowiązanie finansowe budujemy naszą wiarygodność w oczach wszystkich instytucji finansowych w tym również banków udzielających długoterminowych kredytów gotówkowych czy pożyczek na raty. Jeżeli dopadły nas przejściowe problemy z płynnością finansową lub po prostu zabrakło nam niewielkiej sumy pieniędzy na realizację naszych wydatków – pożyczka za darmo jawi się najlepszym rozwiązaniem.

Na co zwrócić uwagę przed wzięciem darmowej pożyczki?

Darmowa pożyczka nie jest rozwiązaniem pozbawionym ograniczeń. Przede wszystkim jest to przywilej jedynie nowych klientów, których instytucja pożyczkowa pragnie w ten sposób zachęcić do skorzystania ze swojej oferty licząc, że wzajemna współpraca nie zakończy się na pierwszej promocyjnej pożyczce. Sama kwota pożyczki za darmo jest także ograniczona i wynosi zazwyczaj nie więcej niż 1000-1500 złotych. Dopiero przy kolejnych chwilówkach pożyczkodawca decyduje się ją podnieść, ale gotówka jest już udostępniania na warunkach komercyjnych, czyli odpłatnie. Należy również pamiętać, że z pożyczki za 0 złotych możemy skorzystać jedynie raz i tylko przy założeniu, że nie mamy zaległości w spłatach poprzednio zaciąganych zobowiązań finansowych. Jeżeli nasza wiarygodność kredytowa jest nadszarpnięta lub po prostu jesteśmy już za bardzo obciążeni zadłużeniem instytucja pożyczkowa może odmówić nam udzielenia darmowej pożyczki. Konsumenci, którzy zlekceważą wymagany termin spłaty zmuszeni zostaną oddać więcej niż pożyczyli, a tym samym stracą prawo do zaoszczędzania na odsetkach. Jest to zgodnie z zasadami na jakich udzielane są pożyczki przez internet za darmo, ponieważ aby w pełni wykorzystać ich potencjał należy bezwzględnie dochować terminu zwrotu pożyczonej gotówki.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułAutobus potrącił pieszego
Następny artykułMotocykliści pożegnają tragicznie zmarłego kolegę