Strona główna 112 Autobus potrącił pieszego

Autobus potrącił pieszego

7

Do wypadku doszło dzisiaj rano na drodze krajowej nr 35. Autobus MPK linii nr 4 potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych.

Pieszy w stanie ciężkim został zabrany przez pogotowie ratunkowe. Na miejscu jest policja i trwa ustalanie okoliczności.

Jesteśmy głęboko zmartwieni wypadkiem z udziałem naszego autobusu i pieszego, który miał miejsce 12 lipca rano w Pszennie. Trwają w tej chwili czynności policji, zabezpieczyliśmy materiały z monitoringu funkcjonującego w autobusie, które przekażemy prowadzącym czynności wyjaśniające, nasz kierowca, podobnie jak wszyscy rozpoczynający pracę kierowcy, był poddany rutynowemu badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Do czasu zakończenia postępowania policji nie będziemy komentować zdarzenia – mówi Witold Tomkiewicz, rzecznik spółek miejskich.

Zdjęcia Dariusz Nowaczyński

 • Patrycja Legnicka

  Witam, proszę rodzinę poszkodowanego pieszego o kontakt na e-mail: patrycja.legnicka@gmail.com. Pozdrawiam

  • YES

   won sępie!

   • Siostra Bernadetka

    Yes. Gonisz tych ludzi jakby kogoś okradli. Wytłumacz proszę w czym rzecz bo nie rozumiem.

    • JAcenty

     Siostro mnie też drażnią ludzie, którzy jak tylko znajdą artykuł o jakimś wypadku, w którym byli poszkodowani zaraz zlatują się jak sępy ścierwojady aby ogłaszać swoje usługi i polecając swoją szemraną kancelarię.

     • Siostra Bernadetka

      Rozumiem wstręty.
      A co jest w tych kancelariach “szemranego”?

     • JAcenty

      A choćby i to, że bardzo często ludzie zlecają takim ‘kancelariom’ prowadzenie swoich spraw o odszkodowanie pieniądze dostają po bardzo długim czasie a czasem wcale (vide kancelaria z Legnicy). A choćby i to, że takie kancelarie przeszukują fora internetowe, portale w poszukiwaniu opisów wypadków i zgłaszają się do ofiar i ich rodzin mamiąc wizją gigantycznych odszkodowań. A choćby i to, że przedstawiciele takich kancelarii często kręcą się na izbach przyjęć szpitali czekając aż karetka przywiezie ofiarę wypadku. Dalej już wiesz.

    • YES

     Pan JAcenty doskonale odczytał moja opinię o tych “kancelariach”-chociaż nie tylko one żerują na ludzkich tragediach-politycy też-przez kilka lat oglądalismy to co miesiąc