Strona główna Wydarzenia Świdnica Joanna Krupa odwiedziła świdnickie bezdomniaki

Joanna Krupa odwiedziła świdnickie bezdomniaki

5

1 lipca obchodzony był Międzynarodowy Dzień Psa. Z tej okazji świdnickie schronisko dla zwierząt odwiedziła znana modelka i celebrytka Joanna Krupa, a także inne osobowości znane z telewizyjnego ekranu.

Wakacje to trudny czas dla schroniska, gdyż dużo zwierzaków przybywa, a adopcji jest niewiele. Na pomoc przyszły znane osoby, które wśród swoich społeczności promują świdnickie bezdomniaki! – mówią pracownicy miejskiego schroniska.

Wśród nich znalazła się modelka, jurorka programu “Top Model” oraz ambasadorka organizacji PETA – Joanna Krupa, a także Inga Zawadzka znana z programu “Królowie Życia” i aktor Wojciech Sukiennik.

O wizycie telewizyjnych celebrytów, zaproszonych do schroniska przez miasto, wiceprezydent Świdnicy Szymon Chojnowski poinformował jedynie wybrane media.

/opr. mn/

fot. Świdnica – Rynek z tradycjami, FMP Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy

 • Siostra Bernadetka

  Ciekawe czy zwierzęta się poznały na celebryctwie.

 • Krzysztof Czarnecki

  Szkoda, że nie odwiedziła świdnickich albertów. Ich co prawda latem ubywa, ale też nikt ich nie chce adoptować. Mogli by podyskutować o sztuce i filozofii, to byłaby prawdziwa uczta intelektualna.

  • Perun

   Bo psa jest jednak łatwiej przytulić, niż przedstawiciela świdnickich albertów.

  • daro

   Bo to był “Dzień Psa” a nie bezdomnego z którym nie znalazła by wspólnego tematu ponieważ raczej nie pija “F16” .

 • Politolog z Katowic

  Tylko gdzie jest prezydentka? Byłaby okazja ogrzać się przy Dżołanie i dobrać towarzysza Adasia, który wracając z obrad Rady Nadzorczej MZEC wpadłby tak jakoś przypadkowo. Dla Szymonka spotkanie z taką Panią może być ryzykowne i może złamać mu karierę.