Strona główna 0_Slider HOCKI KLOCKI w Galerii Świdnickiej!

HOCKI KLOCKI w Galerii Świdnickiej!

0

Przez cały tydzień na powierzchni 100 mkw. na najmłodszych czekać będzie blisko 13 tysięcy różnego rodzaju klocków. Zróżnicowana tematyka i mnóstwo scenariuszy pozwolą małym konstruktorom bawić się obok siebie w tej samej strefie i tworzyć kreatywne budowle wedle własnej wyobraźni. „Hocki-Klocki” zaplanowano w dniach od 23 do 29 lipca w Galerii Świdnickiej.

„Hocki – Klocki” to kreatywna zabawa dla dzieci i całych rodzin. Stworzona w oparciu o fenomen klocków, łączy w sobie zalety zarówno placu zabaw jak i centrum edukacji szczególnie w zakresie: twórczego myślenia przestrzennego, logiki, wyobraźni, koncentracji, motoryki czy współdziałania.

Do dyspozycji dzieci będą m.in. małe i średnie klocki konstrukcyjne, wielkie klocki budowlane oraz klocki piankowe. W sumie mali konstruktorzy będą tworzyć swoje niezwykłe budowle z 13 tysięcy klocków. W ramach trwającego tydzień wydarzenia organizatorzy zaplanowali także inne atrakcje. Na najmłodszych będą czekały również liczne konkursy oraz animacje.

Galeria Świdnicka zaprasza dzieci i całe rodziny do wspólnej zabawy w godzinach od 11.00 do 19.00.

/Materiały organizatora/