MKS MOS Wrocław zwyciężył w towarzyskim turnieju aktualnych jeszcze juniorów młodszych, a od przyszłego sezonu juniorów. Impreza z udziałem czterech drużyn – w tym dwóch kadr wojewódzkich od piątku do niedzieli (8-10 czerwca) odbyła się w hali Zawiszów.
W ostatniej chwili z turnieju wycofały się dwie drużyny. Na starcie stanęły ostatecznie cztery ekipy: Kadra Dolnego Śląska, Kadra Lubuska, MKS MOS Wrocław i ŚKPR Świdnica. Grano systemem każdy z każdym mecz i rewanż. Najlepszy okazał się MKS MOS, druga lokata przypadła dolnośląskiej kadrze, a trzecie gospodarzom prowadzonym przez trenera Patryka Dębowczyka. Najlepszym zawodnikiem uznano Tomasza Kołodziejczyka (MKS MOS), a bramkarzem Jakuba Zerkę (ŚKPR). Tytuł króla strzelców powędrował na konto Mateusza Siwińskiego z MKS-u MOS.
/ŚKPR/





![Pożar sterty słomy w Strzegomiu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/page-7-100x75.jpg)




![DRUMMERS FROM HELL Festival 2025. Kto wygrał zaproszenia? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Drummers-From-Hell-Fest-2024-@-Swidnicki-Osrodek-Kultury-foto-Rafal-Kotylak-14_small-100x75.jpg)
