Strona główna 0_Slider Pomysły na letnie aranżacje wnętrz

Pomysły na letnie aranżacje wnętrz [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Jak przygotować dom na lato, by pojawił się w nim wakacyjny klimat? W konkursie organizowanym ze świdnicką firmą Franc Gardiner swoimi aranżacjami podzielili się nasi czytelnicy. Które pomysły zostały nagrodzone?

Modne wzory, nowoczesne rozwiązania i bogata paleta barw charakteryzują wyjątkowe produkty firmy Franc Gardiner. Z wykonywanych w Świdnicy wewnętrznych i zewnętrznych osłon okiennych oraz dekoracji można stworzyć wymarzone aranżacje wnętrz na każda porę roku. Różnorodny asortyment firmy prezentowany jest także od niedawna w sklepie stacjonarnym, znajdującym się przy ul. Składowej 3 w Świdnicy.

Na początek „astronomicznego” lata, wraz z firmą Franc Gardiner, zaprosiliśmy naszych czytelników do konkursu z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania były aż trzy bony o wartości 150 zł każdy, na zakup osłon okiennych lub dekoracji z nadrukiem w nowym sklepie świdnickiej firmy. Aby je zdobyć należało przesłać do redakcji Świdnica24 maila z fotografią przedstawiającą własną inspirację wnętrza na lato oraz krótki opis wprowadzonych dodatków i wzorów. Nagrody w konkursie otrzymały: Adrianna Kaspura, Ania Sielicka oraz Joanna Wróbel.

Gratulujemy! Jednocześnie dziękujemy za wszystkie przesłane do nas fotografie i zapraszamy do kolejnych konkursów na portalu Świdnica24.

Nagrodzone zdjęcia można obejrzeć poniżej:

Lato od zawsze kojarzy mi się z piękną zielenią, kwiatami i świeżym powietrzem. Na to więc postawiłam w tym roku w sypialni! Zieleń! Dodatki w kolorze zielonym, nowe kwiaty, lekkość motyli na nowej pościeli i jasne, świeże kolory. Aż milej się rano wstaje! – opisuje swój pomysł na letnią aranżację pani Adrianna Kaspura.

Pani Ania Sielicka, by poczuć lato i wakacyjny klimat, salon udekorowała morskimi dodatkami. Na kominku pojawiły się chociażby rama lustra z delfinami, piasek z muszelkami oraz figurka latarni morskiej. Radość z przyjścia lata oddaje hasło: „KEEP SMILING”.

Na lato pani Joanna Wróbel zdecydowała się na wyraziste dodatki. Przestrzeń kuchni nasza czytelniczka ożywiła m.in. oryginalnymi srebrnymi pufami czy tapetą w pasy.

/red./