Strona główna Sport Siatkówka Po raz dwunasty zagrali dla przyjaciela z parkietu!

Po raz dwunasty zagrali dla przyjaciela z parkietu! [FOTO]

0

Za nami już dwunasta edycja siatkarskiego Memoriału Edwarda Sypniewskiego, organizowanego przez TKKF Chemik Żarów. Na starcie zawodów znalazło się sześć zespołów, w tym ekipa Swidnica24.pl. 

Oprócz gospodarzy – TKKF Chemika Żarów i drużyny w naszych redakcyjnych barwach, do zmagań przystąpiły zespoły z Wołowa, Katowic, Wieruszowa i Dobromierza. – Chyba po raz pierwszy walka była tak zacięta. Mecze były niesłychanie wyrównane, a całym zmaganiom towarzyszyła wspaniała atmosfera. Ostatecznie na pierwszym miejscu uplasował się Wołów, wygrywając po zaciętym meczu z TKKF Chemikiem Żarów 2:1. Trzecie miejsce dla Katowic, a kolejne dla Wieruszowa, portalu Swidnica24.pl i Dobromierza. Na koniec na wszystkie drużyny czekały okazałe puchary – komentuje prezes TKKF Chemika Żarów, Kazimierz Bordulak.

 Edward Sypniewski zmarł 22 lata temu podczas jednego z treningów w hali. Był zawodnikiem TKKF Chemika Żarów, a następnie trenerem. – Memoriał poświęcony naszemu przyjacielowi z parkietu zaczęliśmy rozgrywać w dziesiątą rocznicę śmierci. Teraz mieliśmy już dwunastą edycję zawodów i dopóki będę działał w klubie, będą kolejne – dodaje Kazimierz Bordulak.