Strona główna Sport Pływanie Piotr Florczak najlepszy w województwie

Piotr Florczak najlepszy w województwie

0

Po kolejny sukces sięgnął nasz młody pływak Piotr Florczak, uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Świdnicy. Zawodnik okazał się prawdziwym dominatorem Dolnośląskiej Ligi Pływackiej klas IV, wygrywając wszystkie zawody.

Piotrek uzyskał komplet zwycięstw w czterech edycjach zawodów, w których na starcie obserwowaliśmy najlepszych pływaków z Dolnego Śląska. We wtorek, 12 czerwca został uhonorowany tym samym tytułem najlepszego pływaka na Dolnym Śląsku wśród chłopców w wieku 11 lat w roku szkolnym 2017/2018. Kilka tygodni wcześniej nasz sportowiec został również wyróżniony tytułem najbardziej wszechstronnego pływaka w województwie dolnośląskim na zawodach podsumowujących sezon. Rywalizacja trwała do ostatnich centymetrów basenu…

Dreszczyk emocji, rywalizacja fair play, nowi koledzy i koleżanki to przygoda, którą polecam każdemu w mojej szkole. Zapraszam wszystkich do naszego klubu pływackiego, w szczególności najmłodsze uczennice i uczniów naszej szkoły. Będziecie na pewno zdrowsi i będzie w was więcej sił do nauki. Póki co życzę wszystkim udanych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu – mówi szczęśliwy Piotr Florczak, który na co dzień reprezentuje również barwy Klubu Sportowego Neptun Świdnica.

Poprzedni artykułKto posprząta nad Jeziorem Bystrzyckim?
Następny artykułJeździeckie święto coraz bliżej…