Strona główna 0_Slider Mundial 2018 w Świdnicy. Gdzie oglądać mecze mistrzostw świata?

Mundial 2018 w Świdnicy. Gdzie oglądać mecze mistrzostw świata?

1

Już jutro rusza najważniejsza piłkarska impreza na świecie. Przez miesiąc miłośnicy piłki nożnej będą żyli tylko i wyłącznie wydarzeniami w Rosji. Chociaż miasto nie organizuje oficjalnej strefy kibica, świdniczanie chcący poczuć namiastkę stadionowej atmosfery mogą wybrać się do pubów i innych lokali, które zapewnią transmisję z mistrzostw.

fot. Alfama Pub

Piłkarskie święto rozpocznie się 14 czerwca meczem Rosja-Arabia Saudyjska. Później emocji będzie już tylko więcej. Reprezentacja Polski mundial w Rosji rozpocznie we wtorek, 19 czerwca (godz. 17) meczem z Senegalem. Narodowa drużyna rozegra jeszcze spotkania z Kolumbią (24 czerwca, godz. 20) i Japonią (28 czerwca, godz. 16). Dalszy udział w mistrzostwach zależeć będzie od wyjścia reprezentacji z grupy.

Poniżej lista lokali, które będą pokazywać spotkania mistrzostw świata. Będziemy ją aktualizować. Chcesz dodać lokal do listy? Napisz do nas na adres [email protected].

Bar pod Kasztanem, pl. Grunwaldzki 11a:

„Zapraszamy na transmisję wszystkich meczów mundialu, a szczególnie na mecze naszej Reprezentacji i wspólne kibicowanie we wspanialej atmosferze (mile widziane stroje w barwach narodowych, flagi, malowanie)! Zapewniamy co najmniej 3 ekrany, a na mecze Polaków 4 ekrany, w tym ekrany na ogródku piwnym!” Dla gości przygotowano także specjalne promocje.

Alfama Pub, ul. Konopnickiej 6:

Planowane jest transmitowanie wszystkich spotkań. Mecze z udziałem reprezentacji Polski mają być pokazywane na największym ekranie. Przy sprzyjającej pogodzie transmisje będzie można obejrzeć na zewnątrz, zaś w razie niepogody ustawiony zostanie namiot.

Mr. Mike, Rynek 35:

Transmitowane będą wszystkie mecze piłkarskich mistrzostw. W planach są także promocje dla gości lokalu. Obecnie trwają ostatnie przygotowania.

Cafe FOSA, ul. Konopnickiej 9 (pl. Św. Małgorzaty):

Będzie można obejrzeć wszystkie mecze z udziałem reprezentacji Polski, a w razie zainteresowania ze strony gości mogą być transmitowane także pozostałe spotkania.

/opr. mn/

Poprzedni artykułBieg w błocie i z przeszkodami. Matex zaprasza dzieci do zabawy
Następny artykułUratowane z koszmaru. Pomóż w leczeniu!