Strona główna Temat dnia Bieg w błocie i z przeszkodami. Matex zaprasza dzieci do zabawy

Bieg w błocie i z przeszkodami. Matex zaprasza dzieci do zabawy

0

Z przeszkodami, siatkami wojskowymi i błotem już za tydzień zmierzą się uczestnicy „Biegu Małego Gladiatora” w Świdnicy. Na półkilometrowej trasie będzie można się porządnie pobrudzić, a przy tym też świetnie bawić. Na sportowe wydarzenie zaprasza firma Matex oraz Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Start w sobotę, 16 czerwca o godz. 14.00.

„Bieg Małego Gladiatora Matex Łazienka dla Ciebie” to w Świdnicy zupełnie nowe wydarzenie sportowe. Na liczącej pół kilometra trasie trzeba będzie pokonać rowy z wodą i błotem, siatki wojskowe oraz inne przeszkody. – Do biegu z przeszkodami zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-14 lat lubiące się pobrudzić i aktywnie spędzać czas. Przyjęliśmy formę biegu bez pomiaru czasu, tak by stanowił on jedynie zabawę – wyjaśnia Marcin, przedstawiciel firmy Matex w Świdnicy, organizatora niecodziennego biegu.

Udział w sportowej imprezie jest całkowicie bezpłatny. – Przeszkodowy bieg z atrakcjami ma stanowić podziękowanie, jakie kierujemy do wszystkich świdniczan, którzy nam zaufali i skorzystali z bogatej oferty naszego sklepu. Zabawa jest jednocześnie zaproszeniem do kolejnych odwiedzin naszego salonu w Świdnicy – mówi Justyna ze świdnickiego Salonu Łazienek Matex. Wydarzenie daje też okazję do bliższego przyjrzenia się firmie, która w Świdnicy działa już od 7 lat i może się poszczycić współpracą z najlepszymi producentami w swojej branży, a także wieloma nagrodami w tym m.in. Gazelą Biznesu.

Świdnicki salon to jeden z 19 oddziałów znanej spółki Matex. – Pracą całego zespołu ludzi zatrudnionych w naszym oddziale obsługujemy najlepszych instalatorów i wykonawców w zakresie odnawialnych źródeł energii i techniki grzewczej. Oddział Matex na ul. Bystrzyckiej 13 to także Salon Wyposażenia Łazienek z bogatą ekspozycją. Można u nas znaleźć płytki ceramiczne, armaturę i meble łazienkowe, kabiny, wanny oraz akcesoria do lazienek renomowanych producentów marek takich jak KOLO, GROHE, GEBERIT czy KERMI. Na życzenie klienta wykonujemy też wizualizacje wymarzonych łazienek – przedstawia ofertę Roman, kierownik świdnickiego oddziału firmy Matex.

Na „Biegu Małego Gladiatora”, którego pomysłodawcą jest Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, będzie można także pozyskać informacje na temat dotacji na wymianę pieców i kotłów węglowych, których udzieli w swoim punkcie Urząd Miasta Świdnica. O samych urządzeniach natomiast opowiedzą i zapoznają z aktualną ofertą doradcy producentów tego typu sprzętu. Nie zabraknie też ekspozycji umieszczonych na ciężarówkach tzw. infowozach. Będzie można na nich zobaczyć m.in. Łazienkę firmy KOŁO, kotły gazowe i pompy ciepła marki DE DIETRICH czy kotły na paliwa stałe na pellet i ekogroszek. Oprócz tego pojawią się również stoiska producentów wyposażenia łazienek i techniki grzewczej.

– To nie wszystkie atrakcje. Biegowi będzie towarzyszyć piknik rodzinny dla zaproszonych Klientów i Pracowników Matex Świdnica. Konkurencje sportowe dla dorosłych i dzieci, przygotowane wspólnie ze Świdnicką Grupę Biegową, przeplatane będą atrakcjami prowadzonymi przez animatorów zabaw – dodaje Marcin.

Impreza rozpocznie się 16 czerwca o godz. 14.00. Wydarzenie zaplanowano na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zapisy na bieg już od godz. 12.00. Natomiast już od godz. 11.00 będzie można odwiedzić stoiska producentów.

/Artykuł sponsorowany/
/Tekst: Agnieszka Nowicka/