Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

1

Czy przejdzie matka z wózkiem, czy jest dość miejsca dla osoby niepełnosprawnej, czy nie stwarzam zagrożenia, czy nie blokuję wyjazdu z posesji, czy nie niszczę zieleni, czy zostawiłem miejsce dla innych samochodów? Wielu kierowców nie zawraca sobie głowy takimi pytaniami, w niczym nie przeszkadzają im również znaki.

W cyklu „Mistrzowie parkowania” przedstawiamy zdjęcia nadesłane przez czytelników Swidnica24.pl w ciągu tygodnia. Jest i stały element – zastawiony chodnik na ulicy Budowlanej. Wszystkie zdjęcia pochodzą ze Świdnicy.

Osiedle Zawiszów

Plac św.Jana Pawła IIUl. ParkowaUl. BudowlanaUl. KliczkowskaUl. Władysława ŁokietkaUl. Marii KonopnickiejUl. SpółdzielczaŚcieżka pieszo-rowerowa w okolicach ul. WodnejNa zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie. Jeśli czytelnicy uważają, że podczas parkowania uwiecznionego na zdjęciu zostały złamane przepisy i oczekują ukarania kierowców, mogą zdjęcia i informację o niezgodnym z przepisami parkowaniu zgłosić policji.

red.