Strona główna Wydarzenia Jak usunąć cellulit do lata? Zapisz się na serię zabiegów endermologii i...

Jak usunąć cellulit do lata? Zapisz się na serię zabiegów endermologii i pożegnaj skórkę pomarańczową!

0

Cellulit jest jednym z tych mankamentów urody, z którym my kobiety walczymy niekiedy bez skutku przez całe życie. Bardzo często wydaje nam się, że wystarczy regularnie wmasowywać w uda i pośladki wybrany preparat pielęgnacyjny, aby pozbyć się problemu.

Prawda jest jednak taka, że sam balsam, który działa na skórę tylko powierzchownie, nie jest w stanie usunąć cellulitu, który jest zlokalizowany w głębszych warstwach skóry. Dlatego poza kosmetykami pielęgnacyjnymi (oczywiście w połączeniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami), powinnyśmy rozważyć wykonanie specjalistycznych zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, które pozwolą skutecznie rozbić złogi tłuszczu odpowiedzialne za cellulit. A prawdziwym liderem w tej dziedzinie jest zabieg endermologii, który w warszawskiej Klinice Miracki specjaliści wykonują przy pomocy najnowocześniejszego urządzenia w tej kategorii: LPG Endermologie Alliance. Dlaczego właśnie endermologia? I czy naprawdę pomoże nam pozbyć się cellulitu do lata?

Endermologia – bezbolesny i skuteczny sposób na cellulit

Endermologia to jeden z niewielu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, który jest w stanie przynieść nam tak dobre efekty w walce z cellulitem bez uciążliwego bólu i długiego okresu rekonwalescencji. Endermologia to bowiem nic innego, jak rodzaj masażu próżniowego wykonywanego przez specjalne urządzenie i kontrolowanego przez terapeutę. Specjaliści z Kliniki Miracki przyznają, że większość ich pacjentów ocenia zabieg nie tylko jako bezbolesny, lecz także przyjemny, co przynosi dodatkową korzyść terapeutyczną tego zabiegu na cellulit. Najważniejsze jest jednak to, że to terapia, która bardzo skutecznie radzi sobie z cellulitem, a dodatkowo przynosi wiele innych korzyści.

Jak usunąć cellulit? Endermologia na cellulit i nie tylko

Poza widoczną redukcją cellulitu, po zabiegu endermologii możemy spodziewać się także ogólnego efektu wyszczuplenia i ujędrnienia skóry. To przede wszystkim zasługa unikalnej głowicy innowacyjnego urządzenia LPG Endermologie Alliance, która pozwala na działanie ujędrniające, wyszczuplające i antycellulitowe w jednym przejściu. Oznacza to, że podczas zabiegu endermologii możemy pozbyć się nie tylko uporczywej skórki pomarańczowej, lecz także ,,oponki” na brzuchu. Endermologia przynosi bardzo szybkie i widoczne efekty poprawy wyglądu ciała – działa niczym skalpel chirurgiczny, ale bez potrzeby nacinania skóry, a także dobra dieta w połączeniu z ćwiczeniami, ale bez poświęcenia i wyrzeczeń.

Zabiegi kosmetyczne na cellulit – czy zdążę do lata?

Endermologia, tak jak większość zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, wymaga regularnego powtarzania w celu uzyskania naprawdę satysfakcjonujących rezultatów. Efekty powinniśmy zauważyć już po pierwszych trzech zabiegach, jednak specjaliści rekomendują pełną terapię składającą się z 10-20 zabiegów, aby na dobre pozbyć się cellulitu i widocznie wyszczuplić ciało. Zabiegi powtarza się około 2-3 razy w tygodniu, co oznacza, że terapię warto rozpocząć już dziś, żeby latem móc cieszyć się pięknym i zadbanym ciałem. W warszawskiej Klinice Miracki trwa właśnie ,,Akcja Ciało’’, która pozwala skorzystać z endermologii i innych zabiegów wyszczuplających w obniżonej cenie. Nie zwlekaj dłużej i zapisz się na serię masaży endermologicznych!

Więcej informacji na temat zabiegu endermologii i ,,Akcji Ciało’’ znajdziesz na stronie:
https://klinikamiracki.pl/zabieg/endermologia-lpg-alliance/

/Artykuł sponsorowany/